Naujienų portalas

Šokių studijos “Kandela” šokėjai: pavydėtina forma, puikūs pasiekimai ir konkurentų pavydas

Vakar vykusiame atvirame Slovakijos šokių čempionate “Slovak open dance championship”, šokių studijos “Kandela” šokėjai Neda Elena Šalugaitė ir Augustinas Trinkus iškovojo pirmąją vietą! 

Juniors II grupėje, kurioje šoka ir Neda su Augustinu, varžėsi 70 porų. Didelė konkurencija, įtampa ir teisėjų dėmesys nesutrukdė porai pasirodyti puikiai – jie įveikė visus savo varžovus ir lipo ant aukščiausios apdovanojimų pakylos. 

Džiausgsmo savo draugų ir kolegų pasiekimu neslėpė ir kiti studijos nariai, o šokėjų poros treneris, Andrius Kandelis, pripažino, kad čempionatui pasiruošti nebuvo gailima nei jėgų, nei laiko. Anot jo, pora yra labai talentinga ir profesionali, todėl buvo tikimasi būtent tokio rezultato.

Ateityje laukia dar daug pasaulinio lygio čempionatų, kur šis šokėjų duetas tikisi parodyti tokius pačius rezultatus.

Šių metų gruodžio 9-10 dienomis Dubajuje vyko pirmosios sportinių šokių istorijoje Jaunučių amžiaus grupės Pasaulio taurės varžybos, kuriose varžėsi patys jauniausi šokėjai sportininkai iš viso pasaulio. Šiose varžybose Lietuvą atstovavo devynmečiai šokėjai – Lukas Jasinevičius ir Meida…

Petrui Geniušui Šv. Kalėdos – ypatingas metas, padedantis iš naujo atrasti save. Ta proga, pianistas rengia savo koncertinį turą, kurio premjera gruodžio 8 d. įvyko Paliesiaus dvare. Gruodžio 12 d. maestro koncertuos Kauno filharmonijoje, o gruodžio 13 d. pasirodys Vilniuje, „Vaidilos“ teatre. Po…

Jums gali patikti