Naujienų portalas

Turiningi karantino vakarai: susikurkime prabangius restoranus, privačius kino, šokio, operos teatrus savo namuose

Kai pavasaris už lango, o karantinas dar pratęsiamas  reikia ieškoti sprendimų pozityviai nuotaikai sukurti.Humoro dozė ir priėmimas susiklosčiusios situacijos kaip naudingos sau – aspektai, vis dažniau kartojami psichologų, tam, kad išlaikytume sveiką savo emocinę būklę.

Aukso fondų archyvai, dovanų gautos receptų knygos, vieną kartą dėvėti kostiumai, kūrybinė fantazija,  – tai, kas gali sudėlioti nuotaikingą ir patrauklų vakaro meniu neišeinant iš namų bei leisti sau ir artimiesiems pažaisti naujus netikėtus scenarijus.

Gurmaniškas karantino vakaro receptas

Jums reikės: smokingo ir šilkinės suknelės, tebūnie mintyse, jei perdaug deficitinis šis ingredientas, atviro nusiteikimo be išankstinio nusistatymo, kad su malonumu pasirinktumėte visus likusius komponentus iš siūlomų variantų bei lašelio fantazijos. Ką bepasirinktumėte, bet kuriuo atveju gausis šedevras, nes tai išskirtinis debiutinis Jūsų kūrybos vakaras.

Prabangus restoranas išskirtinai Jums

Pradedame. Vakarienei renkamės geriausią restoraną pritaikytą Jums, meniu sudarytas pagal Jūsų asmeninius poreikius, kas pasotina, bet nepersotina, kas suteikia malonumą, bet ne užpildo, kas sukuria pakilią nuotaiką ir leidžia kurti. Gal tai bus jūros gėrybių improvizacija Jūsų virtuvėje, gal itališka klasika ar sveikos pavasarinės salotos, – ką bepasirinktumėte, rekomendacijos būtų vakarienę ruošti kartu su karantino kompanijonais namuose ar nuotoliniu būdu bendraujant su draugais, nepamirštant integruoti į gaminimo procesą dainą. Nekasdieniai įprastų veiklų sprendimai – geros nuotaikos užtaisas visam vakarui.

Privatus kino teatras su Jūsų sudarytu repertuaru

Po vakarienės, jei norėtumėte į kino teatrą, rekomenduotina būtų rinktis tai, ką galėtumėte pamatyti tik privačiame Jūsų kino teatre, ką visada norėjote pamatyti, bet nespėjote, o gal kažką neįprasto Jūsų tradiciniams pasirinkimams. Galbūt tai galėtų būti komedijų meistro amerikiečių kino režisieriaus Woody Alleno darbas “Į Romą su meile” (“To Rome with love”) ar prancūzų režisieriaus Jacqueso Deray  “Baseinas” (“La piscine”) su legendiniais Rommy Schneider ir Alainu Delonu.

https://uk.chili.com/movie/to-rome-with-love-2012/637c741f-8523-4a04-b5d4-1220d36aebd5

https://www.imdb.com/title/tt0064816/

Turiningas vakaras galėtų būti su lietuvių kino klasika: Arūno Žebriūno “Gražuolė”, “Riešutų duona”, Raimondo Vabalo “Skrydis per Atlantą”.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/15228/grazuole-is-kino-juostos

https://www.kinofondas.lt/filmas/skrydis-per-atlanta/

Šiek tiek operos Jūsų namuose

Jei norėtumėte į operos teatrą, gal pasirinkimas galėtų būti kino ir operos legendų sintezė – Piero Paolo Pasollini filmas, paremtas antikiniu Medėjos mitu, kuriame pagrindinį vaidmenį suvaidino operos legenda Maria Callas arba italų režisieriaus Franco Zeffirelli ekranizuota Giuseppes Verdi operos “Traviata” versija.

https://www.dailymotion.com/video/x3bt7eh

https://vimeo.com/188403907

Legendiniai šokio pastatymai specialiai Jums

Jei norėtumėte genialaus šokio, verti Jūsų dėmesio galbūt galėtų būti biografinė  Annes Linsel bei Rainerio Hoffmanno juosta „Šokančios svajonės” (“Dancing Dreams”), skirta šiuolaikinio šokio pradininkės Pinos Baush kūrybiniam keliui atminti, legendiniai vokiečių choreografės Sashos Waltz pastatymų įrašai, tokie kaip spektaklis “beKūno” (noBody), kompozitoriaus Henry Purcello operos “Didonė ir Enėjas” pastatymas arba belgų šokio kompanijos “Peeping Tom” spektaklis “Svetainė” (“Le Salon”).

https://www.kanopy.com/product/dancing-dreams

https://www.youtube.com/watch?v=Ifn9cqbVGpI

https://www.youtube.com/watch?v=vNbkdZkZhmA

https://vimeo.com/showcase/peepingtom?fbclid=IwAR3Mt2AwCRzl4EI3ziTsYueOV9Hdrrxu-zX-0iEHGYx7drNTUVhCjdG-jio

Fantazija – geros nuotaikos paslaptis

Turiningi karantino vakarai – tai, ką šiandien galime padovanoti sau ir artimiesiems. Po kultūrinės programos ir improvizuotų šokių gurmaniško karantino vakaro receptui trūksta šlakelio Jūsų fantazijos.

Apgalvojame, išpuoselėjame savo įvaizdžius, kad neliktų abejingų. Pasikaustę gero humoro šarvais kylame į kovą su karantino metu mus puolančiomis liūdnomis nuotaikomis.

Jei karantiną leidžiame vieni, pakviečiame į draugiją nuotoliniu būdu mums patinkantį žmogų, jei turime su kuo kurti turiningus karantino vakarus namuose, tuomet mums pasisekė.

 

Gerą nuotaiką kuriame mes patys.

Jums gali patikti