Naujienų portalas

„Didžiojo šou burbulas“ pusfinalyje – legendų sugrįžimas į sceną, siurprizai ir dar vieno dalyvio atsisveikinimas

Sekmadienio vakarą TV3 ir TV3 Play eteryje nugriaudėjo „Didžiojo šou burbulas“ pusfinalis, kurio metu projekto dalyviams padėjo ryškiausios scenos žvaigždės. Ir nors visų atlikėjų pasirodymai buvo verti net ir paties finalo, pusfinalio metu paaiškėjo, kuris dalyvis, pragyvenęs „burbule“ nuo pat jo  pradžios, turėjo su šou atsisveikinti.

Žiūrovų balsai lėmė, kad projektą palikti teko Justinui Lapatinskui.

Justino kelias „Didžiajame šou burbule“ buvo ypatingas – dainininkas nuolat visais rūpindavosi ir skubėdavo į pagalbą, o kai kuriuos netgi įkvėpė siekti svajonių. Tai pat projekte daugelio širdis palietė ir jautrus jo susitikimas su mama Motinos dienos proga. Sekmadienio vakarą Justinas šansą nors minutėlei grįžti į projektą suteikė jau kiek anksčiau iš „burbulo“ iškritusiai Kristinai Jurevičiūtei. Ir nors abu jie savo pasirodymo metu užkūrė tikrą pirtį, žiūrovų nuomone, būtent Justinui nebebuvo lemta sulaukti finalo.

Sekmadienį ant scenos lipo ir pasirodymus „burbulo“ dalyviams sukurti padėjo ir kiti garsūs veidai: Rytis Cicinas, Ovidijus Vyšniauskas, „MG International“ narys Giedrius Jurgelevičius, grupė „Bernužėliai“, Mariaus Jampolskio tėvas Robertas, Milda Martinkėnaitė, Augustė Vedrickaitė, Indrė Launikonytė.

Ypatingu tapo ir Ievos Riepšaitės bei Justino Mejerio pasirodymas. Sau į pagalbą jie pasikvietė Ievą Zasimauskaitę – pora norėjo šokti pagal jos dainą „Kol myliu“. Atlikėja iškart sutiko padėti „Didžiojo šou burbulas“ dalyviams, deja, likus vos kelioms akimirkoms iki pasirodymo, jos šeimą sukrėtė liūdna žinia – mirė Ievos močiutė. I. Zasimauskaitė pasakojo, kad nepaisant liūdesio, nusprendė pasirodyti kartu su Ieva ir Justinu, nes žinojo, kad būtent to jos močiutė ir būtų norėjusi. Savo ruožtu šokėjai, atsidėkodami Ievai, savo pasirodymą nusprendė paskirti šiam I. Zasimauskaitei svarbiam žmogui.

Taip pat pusfinalio metu nutiko ir dar viena staigmena. Tiesioginiame eteryje „Didžiojo šou burbulas“ dalyviui Justinui buvo padovanota išskirtinė galimybė įgyvendinti savo svajonę ir realizuoti save ne tik, kaip šokėją, bet ir kaip dainininką. Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis po pasirodymo nieko nenutuokiančiam J. Mejeriui įteikė juodą voką, kuris šiam suteikė galimybę tapti pirmuoju naujojo „X faktoriaus“ sezono dalyviu. Šansą priėmęs Justinas kartu atidarė registracijos, į dar vieno populiaraus ir visų pasiilgto projekto, duris. Visi norintieji gali tai padaryti čia – tv3.lt/xfaktorius.

O štai „Didysis šou burbulas“ finišuos jau kitą savaitę – sekmadienį paaiškės ir projekto nugalėtojas. Žiūrovai kviečiami balsuoti tiesioginės transliacijos metu, o atlikėjai žada pristatyti neįtikėtinus pasirodymus, apie kuriuos svajojo visą projekto laiką…

Jums gali patikti