Naujienų portalas

FIBA 3X3 Pasaulio turas – tarp stipriausiųjų ir dvi lietuvių komandos

Stipriausios pasaulio 3×3 krepšinio komandos intensyviai ruošiasi netrukus prasidėsiančioms svarbiausioms kovoms – FIBA 3X3 Pasaulio turui. Dėl nugalėtojų titulo varžysis ir dvi lietuvių komandos Šakių „Gulbelė“ ir Utenos „Juventus“. Kaip joms seksis, stebėkite tiesiogiai jau rugpjūčio 30 d. per  TV6, tv3.lt ir tv3play.

„Netrukus prasidėsiančiam naujam televizijos sezonui, žiūrovams ruošiame daug malonių staigmenų ir įdomaus turinio. Vienas tokių svarbiausias metų 3X3 krepšinio renginys FIBA 3X3 Pasaulio turas. Visą liepą transliuotas „Hoptrans 3×3“ turnyras parodė, kad lietuvius 3X3 krepšinis domina lygiai taip pat kaip tradicinis krepšinis, taigi mūsų žiūrovams – tai, kas geriausia. Naujame sezone TV3 žiniasklaidos grupė jums garantuoja daug gero sporto turinio iš didžiausių ir svarbiausių sporto renginių bei įvykių“, sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Dainius Novickas „Gulbelė“ treneris sako, kad pasiruošimas vyksta labai intensyviai, komanda jaučiasi užtikrintai, trikdo tik koronovirusas.

„Ruošiamės intensyviai, turime treniruotes, sekasi gerai, kiek tai įmanoma pandemijos atveju. Pirmadienį darėme COVID testus, šiandien kartojame, jei visi bus neigiami, išskrendam ketvirtadienį penkiese ir ten dar darysim testus. Komanda labai ryžtingai nusiteikus. Labai laukiame, labai ruošiamės, labai norime žaisti. Kas liečia sportinę formą, tai sportuojam visą vasarą, taigi, ir fizinis pasiruošimas, ir taktinis yra geri. Forma tikrai viena iš geriausių. Neramina tik tie COVIDO testai. Suteikia nežinomybės, nes niekad negali žinot kaip kas pasisuks“, komentavo D. Novickas.

Nors susirinks pajėgiausios pasaulio 3X3 komandos, „Gulbelė“ neslepia ambicijų laimėti. „Yra stiprios kokios 5-6 komandos. Tarp jų: serbai, latviai, amerikiečiai, Utenos „Juventus“. Čekai nežiba, austrai, vengrai, estai tikrai įveikiami. Man asmeniškai visos komandos pažįstamos, gal kiek mažiau Austrijos. Estų komanda turi porą nematytų žaidėjų, tai reiks panagrinėt juos.  Aiškaus favorito iš stipriausiųjų šešto nėra. Aišku tik tai, kad visos komandos labai intensyviai ruošiasi ir sportuoja, visi pasiilgę žaidimo, visi nori pasirodyt. O mūsų tikslas, be abejo, laimėti“, kalbėjo. D. Novickas.

Kitos lietuvių komandos Utenos „Juventus“ treneris Žydrūnas Urbonas irgi rimtai vertina priešininkus, tik apgailestauja, kad jiems stinga laiko pasiruošimui.

„Aišku kad pasiruošimas nėra toks paprastas ir sklandus, kaip vasarą, kuomet turėjom daugiau laiko. Išvykstame ketvirtadienį, prieš tai dar pasidarysim porą treniruočių. Aišku, to neužtenka, bet atsišviežinsime įgūdžius ir taktines gudrybes. Kaip kolegos sako, tai mirtininkų grupė – susirenka stipriausios pasaulio komandos: amerikiečiai, serbai, ta pati „Gulbelė“ penkti pasaulyje. Tai bus įdomu, kaip mums pavyks su pasaulio elitu sukovoti, jų braižą pamatyti, kokios naujovės 3X3 krepšinyje, man pačiam kaip treneriui bus įdomu pasisemti patirties. Nepaisant stiprių varžovų, esame nusiteikę laimėti. Žinoma, gaila, kad lietuviai pakliuvo į vieną grupę, bet tikiuosi, kad paliksim amerikiečius, to mums ir linkiu. Na, bet bent jau viena lietuvių komanda išeis į kitą etapą“, kalbėjo Ž. Urbonas.

FIBA 3X3 Pasaulio turas tiesiogiai per TV6:

Rugpjūčio 30 d. 18 val.

Rugsėjo 2 d. 20 val.

Rugsėjo 5 d. 20 val.

Galite žiūrėti ir internete: tv3.lt bei TV3Play.

Jums gali patikti