Naujienų portalas

Itin gerų atsiliepimų sulaukęs „Akvamenas“ pakvietė pasidairyti po ne ką mažiau įspūdingus filmavimų užkulisius

Jau šiandien, gruodžio 21 dieną, Lietuvos kino teatruose įvyks itin laukta premjera: garsusis režisierius Jamesas Wanas pristato įspūdingų vaizdų ir kvapą gniaužiančių specialiųjų efektų filmą „Akvamenas“, pasakojantį pusiau žmogaus – pusiau Atlantidos palikuonio Artūro Kario istoriją. Tokių žvaigždžių kaip Jasonas Momoa, Nicole Kidman, Amber Heard bei Dolphas Lundgrenas pilna juosta dar iki premjeros Lietuvos kino teatruose sulaukė itin teigiamų vertinimų ir tai nieko nestebina. Sukurti tokią povandeninę legendą gali tik garsusis J. Wanas, o įspūdingi filmo kūrimo užkulisiai tik patvirtina faktą, kad į „Akvameną“ režisierius sudėjo ne tik visas savo jėgas, bet ir beribę fantaziją.

Tai puikiai atsispindi kūrėjų paviešintame filmuke apie „Akvameno“ užkulisius, kur puikiai pavaizduota, kiek technikos, specialiųjų efektų, įspūdingų kostiumų ir pastangų reikėjo, kad būtų sukurtas toks didžiulis epas. Be to, čia pakalbintas ne tik pats režisierius, bet ir filmo žvaigždės.

„Man pats svarbiausias dalykas yra istorija, kurią pasakoju. Koks tai žanras bebūtų, viskas susiveda į veikėjus ir ar tau jie rūpi“, – sako J. Wanas.

„Aš įsimylėjau patį projektą ir savo heroję Merą. Ji stipri, galinga superdidvyrė“, – vaidmenį giria Amber Heard ir teigia, jog filmavimų metu jai teko sportuoti net šešias dienas per savaitę.

Jums gali patikti