Naujienų portalas

LRT RADIJO naujienų tarnybai vadovaus Rasa Tapinienė

LRT komandą papildo žurnalistė Rasa Tapinienė. Nuo pirmadienio ji vadovaus LRT RADIJO naujienų tarnybai, o LRT TELEVIZIJOJE ves aktualijų laidą „Dienos tema“.

Žinoma žurnalistė yra save išbandžiusi visose medijose – radijuje, televizijoje, internete ir spaudoje. Į LRT Rasa grįžta po septynerių metų, kai redaktoriavo Lietuvos televizijos laidai „Pinigų karta“.

„Radijas – mano pirmoji meilė. Radijuje pradėjau savo žurnalistinę karjerą – „Aukštaitijos radijuje“ rengiau ir skaičiau žinias, vedžiau laidas, vėliau dirbau reportere radijo stotyje „M-1+“, – pasakoja iš Panevėžio kilusi žurnalistė. – Tikiuosi, visa tai, ką sukaupiau geriausio per daugiau negu du dešimtmečius visur kitur, galėsiu įprasminti dabar Lietuvos radijuje, LRT. Kaip rodo Europoje atliktos visuomenės apklausos, radijas yra medija, kuria labiausiai pasitikima. O tai – didžiausia motyvacija dirbti.“

Rasa džiaugiasi LRT turėsianti galimybę toliau realizuoti ir televizinius įgūdžius – pasikeisdama su Indre Makaraityte, Rita Miliūte, Nemira Pumprickaite ir Raigardu Musnicku kartą per savaitę ji ves aktualijų laidą „Dienos tema“.

„Tikimės, kad solidžią naujienų žurnalistės patirtį turinti Rasa prisidės prie visų LRT medijų žinių tarnybų integracijos“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Jums gali patikti