Naujienų portalas

Naujame seriale „Įsimylėjusios moterys“ – šmaikšti, stilinga ir romantikos kupina 4 geriausių draugių istorija

Kad ir kokie sunkumai gyvenime benutiktų, pašonėje turint gerų draugų, viskas ima atrodyti kur kas šviesiau. O ypatingai, jei tai – draugės, kurios yra ne tik be galo žavios ir sėkmingos, bet ir neieškančios žodžio kišenėje. Moteriškas, šmaikštus, o kartu ir be galo įtraukiantis rusų serialas „Įsimylėjusios moterys“ jau visai netrukus per TV8 atskleis keturių nuo vaikystės geriausių draugių gyvenimus, jų pakilimus ir nuosmukius.

Katia, Tamara, Svetlana ir Ženia išgyvena dramatiškas permainas, tačiau moteriška draugystė ir tarpusavio palaikymas joms padeda įveikti visus sunkumus.

Maskvos priemiestyje gyvenančios iš pažiūros skirtingos moterys, gyvenime nori tik vieno – laimingai įsimylėti. Katia – tokia, kuriai nėra lygių. Ji – aukščiausios klasės gydytoja, į kurią drąsiai kreipiasi viso miestelio gyventojai. Svetlana – sėkminga verslininkė, kuri, panašu, rado ir idealų vyrą. Žavus italas Roberto ją kiekviename žingsnyje nori apdovanoti meile. Tamara atrodo save motinystėje – moteris jaučiasi be galo laiminga augindama 2 vaikučius. O štai Ženia – populiari ir be galo talentinga nekilnojamo turto agentė, kuriai puikiai sekasi bendrauti su klientais ir rasti jiems idealius namus.

Tačiau ne viskas yra taip lengva ir gražu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Gydytoja Katia patiria reikšmingą netektį, kuri sukrečia jos gyvenimą iki pamatų. Negana to, savo tikruosius jausmus dėl šio įvykio, ji priversta slėpti… Svetlanos mylimasis vis dažniau užsimena apie vaikelį, tačiau ar moteriai pavyks pastoti? Ne ką mažesni išbandymai laukia ir Ženios bei Svetlanos – ar sugebės draugės visus sunkumus įveikti drauge?

Įtraukiantis, be galo moteriškas ir pagardintas aštriu humoru  – serialas „Įsimylėjusios moterys“ primins pirmuosius įsimylėjimo džiaugsmus bei tai, kad jokios negandos nesitęsia amžinai.

Serialas „Įsimylėjusios moterys“ – nuo gegužės 15 d. šeštadieniais ir sekmadieniais 17.05 val. per TV8 ir TV3 Play – https://bit.ly/3h1xX2e!

Jums gali patikti