Naujienų portalas

„Nike“ pradeda bendradarbiavimą su Lietuvos imtynių federacija

Šeštadienį Kazachstano sostinėje Nur Sultane prasidėjusiame pasaulio imtynių čempionate Lietuvos imtynių federacijos sportininkai kovoja su sporto prekių gamintojos „Nike“ aprangomis. Nauja speciali apranga išsiskiria patogumu, nauju koloritu ir Lietuvos simbolika. Pasaulio imtynių čempionatas – pirmasis renginys, pradėjęs sporto prekių gamintojos ir Lietuvos imtynių federacijos bendradarbiavimą. Nuo šiol ir kitose oficialiose varžybose „Nike“ rūpinsis federacijos sportininkų rūbais.

„Džiaugiamės, kad pradedame bendradarbiauti su Lietuvos imtynių federacija ir turime galimybę geriausiems Lietuvos imtynininkams pasiūlyti aukščiausios kokybės varžybų aprangą. Ji leidžia sportininkams jaustis patogiai ir padeda siekti aukščiausių rezultatų, – sako „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. – Rūbus papuošėme valstybės simboliu – Vyčiu, kuris simbolizuodamas narsą ir drąsą, puikiai dera ant aprangų ir kartu atspindi šio sporto vertybes. Koloritui pasirinktos dvi valstybinės vėliavos spalvos – žalia ir raudona. Tikimės, kad ši specialiai kurta apranga mūsų imtynininkams padės pasiekti dar geresnių rezultatų.“

Čempionate Lietuvos rinktinei graikų-romėnų kategorijoje atstovauja šeši, moterų imtynių – du, laisvųjų imtynių – trys sportininkai. Pasaulio imtynių čempionatas tęsis visą savaitę. Varžybų metu paaiškės, kurie sportininkai iškovos kelialapius į 2020 m. Tokijo vasaros olimpines žaidynes. Tik šeši sportininkai – viena pora finalininkų ir dvi poros, kovosiančios dėl bronzos, turi galimybę pateikti į kitų metų olimpines žaidynes.

2017 m. sausio 1 d. įsigaliojo imtynių rūbus reglamentuojantys pasikeitimai, kurie suteikė galimybę triko aprangą puošti nacionalinėmis spalvomis ir raštais, iki tol tokios galimybės nebuvo.

Jums gali patikti