Naujienų portalas

Šventinis vaikų interviu su Prezidente D. Grybauskaite: Ar ji moka sukti spinerį ir ar draugauja su D. Trumpu?

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įpratusi prie sudėtingų ir kartais net suktų žurnalistų klausimų, todėl ją sunku išmušti iš vėžių. Tačiau, ko negali rimti žurnalistai, gali rimti vaikai. Kas domina vaikus Prezidentės darbe? Patys nuoširdžiausi ir kartu patys paprasčiausi klausimai, kurių suaugę gal net nedrįstų paklausti, šį kartą skamba iš vaikų lūpų.

Ar Prezidentė turi tarnų? Ką ji valgo? Kaip jai sekasi karatė? Ar į kino teatrą Prezidentę įleidžia nemokamai? Ar Prezidentė moka sukti spinerį? Ką ji darys su Gedimino pilimi? Ar draugauja su JAV prezidentu Donaldu Trumpu? Visus šiuos klausimus TV3 laidos „Gero vakaro šou“ rubrikos „Rimti pokalbiai“ dalyviai užduos Prezidentei, kuri ne tik atsakys susidomėjusiems vaikams, bet ir išklausys vieno iš jų atliekamos populiarios dainos.

Šventinėje „Gero vakaro šou“ laidoje išgirsite žymiausių dainininkų ir muzikantų linkėjimus švenčių proga, tačiau tokių linkėjimų dar niekad nematėte – visos įžymybės kalbės pakeistais balsais, pasipuošusios meškiukų ar kiškučių nosytėmis ir ausytėmis.

Keisčiausias užduotis laidoje atliks grupės „Pinup girls“ merginos, laidos vedėjų aprengtos storų Kalėdų senelių kostiumais, geidžiamiausias kalėdines dovanas spėlios Orestas ir Džilda Vaigauskai.

Talentingų vaikų medžiotoja Karolina Meschino žiūrovams pristatys jaunąjį konditerį Oskarą, su kuriuo iškeps tokius gardžius keksiukus, kad Oskaras Justinui Jankevičiui linkės nepraryti liežuvio.

Šventės dar nesibaigė! Tikrą kalėdinį vakarėlį jau šį vakarą užkurs laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai – sniegas, linksmai šokantys vaikai, eglutės ir puiki nuotaika – jau šį vakarą 20 valandą per TV3.

Jums gali patikti