Naujienų portalas

TOP 10 YouTube vaizdo įrašų, kurie per 2017 tapo „virusiniais“

Nepaslaptins, jog vaizdo įrašų formatas kasmet susilaukia vis didesnio populiarumo socialiniuose tinkluose. Ko tik ten nepamatome: nuo kvailiausių juokelių iki prasmingų gyvenimo pamokų. Kai kurie trumpi filmukai susilaukia milžiniško populiarumo, sunku atsispirti nepasidalinus jais ar neperžiūrėjus dar 100 kartų! Mažiau žodžių, daugiau vaizdo! Turime jums TOP 10 populiariausių YouTube vaizdo įrašų, kurie užkariavo socialinę erdvę 2017 metais.

YouTube TOP žiūrimiausiu vaizdo įrašu tapo „kaukėtojo“ dainininko pasirodymas.

Atlikėjas, pasislėpęs po įspūdinga kauke sumušė visus rekordus! Jo pasirodymas buvo peržiūrėtas daugiau nei 210 milijonų kartų! Tailando dainų šou „The Mask Singer“ jis atliko baladę „Until we will become dust“, kuri pasirodymo gale tapo triukšmingu repo pasirodymu.

Praėjusią vasarą pagal Ed Sheeran dainą „Shape of you“ šoko kone visi. Pažiūrėkime, kaip tai daro profesionalai! Ši populiarios dainos choreografija taip pat sulaukė milžiniško populiarumo, ji peržiūrėta daugiau nei 128 milijonus kartų.

7 minutės ir 16 sekundžių neįtikėtinų stalo teniso triukų. Patikėkite, geriau su šiais vyrukais nežaisti „Beer pong“! Šis vaizdo įrašas peržiūrėtas jau daugiau nei 101 milijoną kartų.

Ši dvylikametė pavergė ne tik „America Got Talent“ teisėjų širdis, bet ir YouTube žiūrovų simpatijas. Jos pasirodymą peržiūrėjo 43 milijonus kartų.

Edas Sheeranas į TOP sąrašą pateko antrą kartą! Šį kartą jis dainavo automobilyje kartu su charizmatiškuoju James Corden. Pažiūrėkite, kaip vyrukai atlieka seksualų hitą „Shape of you“! Jų vaizdo įrašą peržiūrėjo 41 milijonas internautų.

Toliau sąraše, Lady Gaga ir jos „Super Bowl LI“ pasirodymas, kuris buvo peržiūrėtas 38 milijonus kartų.

Viso pasaulio istorija per 20 minučių. Iš esmės. Trumpai ir aiškiai pateikta „internetine“ kalba. 37 milijonai peržiūrų.

Donaldas Trumpas šiemet susilaukė itin daug dėmesio. Žinoma, jis sužibėjo ir YouTube, kuomet buvo sukurtas šis juokingas vaizdo įrašas. 36 milijonai peržiūrų!

Šis animacinis trumpametražis filmas apie uždarą berniuką, kuris baiminasi dėl savo širdies sulydys ir jūsiškę. Filmukas peržiūrėtas 33 milijonus kartų.

Ir galiausiai, kas galėjo pamiršti šio profesoriaus žavingų vaikų įsiveržimą į BBC interviu? Šis vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 26 milijonus kartų.

Kiek daug netikėtų, linksmų ir nepakartojamų vaizdo įrašų galima pamatyti kiekvieną dieną YouTube kanale! Įdomu, kokius vaizdelius pamatysime 2018 metais, kurie užkariaus TOPų viršūnes?

Straipsnis parengtas pagal BBC ir YouTube duomenis.

Jums gali patikti