Naujienų portalas

TV3 projektas „Geriausi mūsų metai. 100-čio šou“– pripažintas geriausia pramogine laida

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) jau septynioliktą kartą organizavo „Pragiedrulių“ konkursą, kuriame iškilmingai apdovanojo geriausias 2018 metų lietuviškas radijo ir televizijos laidas. Geriausia televizijos pramogine laida pripažintas TV3 projektas „Geriausi mūsų metai. 100-čio šou“.

„Geriausi mūsų metai. 100-čio šou“ – Lietuvos 100-mečiui skirtas projektas. Tai lyg audiovizualinė kelionė per mūsų istoriją. Projekto tikslas – patraukliai ir įdomiai tiek patiems mažiausiems žiūrovams, tiek jų tėvams ir seneliams pristatyti prabėgusius dešimtmečius ir tai, kas juose buvo svarbiausia, gražiausia, smagiausia ir aktualiausia mūsų šaliai, ir tokiu netradiciniu būdu paminėti mūsų šaliai svarbią sukaktį.

„Tai buvo savotiškos varžybos, kur scenoje varžėsi ne žmonės, o dešimtmečiai. Rimtai, bet tuo pačiu ir linksmai buvo aiškinamasi, kuris dešimtmetis buvo pats įdomiausias ir šauniausias iš visų mūsų atkurtos valstybės dešimtmečių. Kiekvieną sekmadienį žiūrovai leisdavosi į kelionę laiko mašina: girdėdavo nuostabiausias to laikmečio dainas, prisimindavo svarbiausius faktus ir kultinius filmus, šokdavo to laikmečio šokius. Lietuvos ir pasaulio svarbiausi istoriniai faktai, sportas, mada, mokslo ir technikos pasiekimai – niekas neliko pamiršta. Jau pirmąjį sekmadienį jis tapo žiūrimiausiu TV projektu ir prie ekranų sukvietė daugiau nei 800 tūkstančių žiūrovų“, – kalbėjo apdovanojimą atsiėmęs TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

„Tai projektas, kuriuo mes – TV3 darbuotojai – taip ilgai gyvenome ir taip ilgai brandinome šią idėją kurti jį Lietuvos žmonėms. Todėl labai džiaugiamės, kad sulaukėme puikaus žiūrovų bei komisijos įvertinimo. Ačiū visiems žiūrėjusiems ir nepamirštantiems, kur mes gyvename, nepamirštantiems tų, kurie kūrė dalykus prieš mus, kuriais mes dar ilgai galėsime džiaugtis. Ačiū visiems prisidėjusiems ir dirbusiems kartu“, – dėkojo A. Rimas.

„Pragiedrulių“ konkurso organizatoriai džiaugėsi, kad šiemet dalyvių buvo itin gausu – gauta net 35 proc. daugiau paraiškų nei pernai. Šiemet konkursui buvo pateiktos 114 laidos: 25 radijo ir 89 televizijos. Kiekvienais metais organizuodama šį konkursą LRTK siekia paskatinti kūrėjus kurti kokybiškesnio ir įvairesnio turinio radijo ir televizijos laidas.

 

Jums gali patikti