Naujienų portalas

Vasaros pradžiai – nuotaikingas serialas romantikams: ką daryti, kai sena simpatija tampa boso mergina?

Ką daryti, jei tinkamas žmogus kelyje pasimaišo pačią netinkamiausią akimirką? Ar įmanoma, kad susižavėjimas išblėstų, kai tokios stiprios traukos dar niekuomet nesi jautęs? Meksikiečių serialas „Ar prisimeni mane?“ nuo vasaros pradžios TV8 eteryje pakvies atsakymų į šiuos klausimus ieškoti kartu.

Tikriausiai visi kažkuriuo savo gyvenimo momentu yra susižavėję tuo, kuo žavėtis negalima… Tačiau kaip tokius jausmus sustabdyti?

Jau nuo mažų dienų Pedro likimas buvo nuspręstas. Jo tėvas nuolat susidėdavo su netinkama kompanija, tad galiausiai jaunu vaikinu ėmė rūpintis geras tėvo draugas Olmo. Šis Pedro suteikė ir gerą gyvenimą, ir darbą, tapo visokeriopu jo mokytoju. Deja, tokia pagalba nebuvo veltui – Olmo leido suprasti, kad Pedro laukia ne pats maloniausias likimas, jei kada ketintų jį išduoti. Taip sakydamas jis nejuokavo – juk įkalbėjo Pedro vesti savo paties dukterį….

Tačiau viskas pasisuka netikėta linkme, kai išvykęs į komandiruotę, Pedro susižavi vėjavaikiška Vera. Dėl šios savo greit užsimezgusios meilės, jis pasiruošęs mesti viską, ką turėjo – net ir savo žmoną, kuriai nejaučia nieko panašaus, ką per tokį trumpą laiką sugebėjo pajusti Verai. Deja, apie šiuos planus sužinojęs Olmo, netrukus užkerta tam kelią. Grasinimai išgąsdina Pedro ir jis nusprendžia visų planų, kad ir kokie viliojantys jie bebūtų, atsisakyti.

Vis dėlto gyvenimas – gana ironiškas. Po kelių metų likimas iškrečia pokštą ir Pedro vėl sutinka žaviąją Verą. Tik šįkart ji – naujoji jo boso bei mokytojo Olmo mylimoji. Kaip pasisuks jųdviejų likimas? Pedro ir Vera susijungs savo meilei, ar ir toliau bandys nuslėpti, kad visi tie atskirai praleisti metai jų jausmų taip niekur ir nepradangino?

Nenuspėjamas meksikiečių serialas apie tyriausius jausmus – kiekvieną darbo dieną, nuo birželio 3 d., 15 val. per TV8 ir TV3 Play – https://bit.ly/3wJbLhX!

Jums gali patikti