Naujienų portalas

VIENOS KĖDĖS ISTORIJA – paramos ir solidarumo akcija

Sėskitės, prašom – nuo šių žodžių prasideda vėžiu sergančių vaikų tėvų kova. Ant kėdės, kuri tampa jų namais, leidžiant ilgas dienas ir sunkias naktis ligoninės palatoje prie sergančio vaiko. Ant šios kėdės tėvai miega, verkia, puola į neviltį ir vėl pakyla su viltimi, kad viskas bus gerai.

LPF „Mamų unija“ Vilniaus Katedros aikštėje, nuo rugsėjo 16 dienos įkūrė imitacinę ligoninės palatą, kurioje šalia lovos stovi šios istorijos pasakotoja kėdė. Įsikūnyti į vėžiu sergančio vaiko šeimos vaidmenį kviečiami VISUS žmonės. Kviečiami ateiti ir bent vieną valandą praleisti „ligoninės palatoje“. Užuojautos ir gailesčio čia nereikia, čia reikia supratimo, stiprybės ir paramos į bėdą patekusiai šeimai.

Šio projekto metu visi geraširdžiai žmonės, socialiai atsakingos įmonės bei verslai yra kviečiami skirti pinigines aukas.

KAM BUS SKIRTA PARAMA?

Projekto metu finansinė parama bus renkama unikaliam ir ambicingam projektui „MAMŲ UNIJOS ŠEIMOS NAMAI“ užbaigimui. Šie namai skirti onkologine liga sergančio vaiko slaugai, reabilitacijai, šeimos gyvenimui ir laisvalaikiui skirtas centras, kuris padės sukurti saugią, jaukią, sveikti padedančią aplinką visai sergančio vaiko šeimai.

Palata neužvers durų tol, kol nebus surinkta 500 tūkst. eurų suma projekto tikslui – „Šeimos namų” statybų užbaigimui.

Drauge suvieniję jėgas, mes galime padaryti, kad šį didelė ir graži svajonė virstų realybe. Šis didelis ir gražus projektas yra statomas tik iš privačių lėšų, tai ką suaukoja geraširdžiai žmonės ir socialiai atsakingos įmonės bei verslai.

VIDEO:  https://www.youtube.com/watch?v=4msbH3x8faU

Paramą „Vienos kėdės istorijos” projektui išreiškė bei jo vaizdo klipe nusifilmavo daugelis Lietuvos kino ir muzikos kūrėjų: Andrius Mamontovas, Gabrielius Liaudanskas – Svaras, Statislavas Stavickas – Stano, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė, Justinas Jarutis, Ieva Zasimauskaitė ir kiti.

Kviečiame visus tapti šios istorijos dalimi, registruotis mūsų svetainėje www.vienoskedesistorija.lt ir trumpam įsijausti į vėžiu sergančio vaiko šeimos vaidmenį. Užuojautos ir gailesčio čia nereikia, čia reikia supratimo, paramos. Tik kartu galime sukurti „Vienos kėdės istorijos” laimingą pabaigą.

Kasmet Lietuvoje onkologinėmis ligomis suserga apie 100 vaikų, o susirgus vaikui, suserga ir visa jo šeima. „Šeimos namų” idėja yra sukurti reabilitacijos ir informacijos centrą tokioms šeimoms, kad jos galėtų būti drauge saugioje, jaukioje ir vaikui sveikti padedančioje aplinkoje. „Šeimos namai” nepakeis ligoninės paslaugų ar gydytojų funkcijų. Tai socialinė alternatyva, kuri suteiks vaikui ir jo artimiesiems galimybę turėti daugiau laiko kartu.

Šis didelis ir gražus projektas statomas tik iš privačių lėšų, geraširdžių žmonių bei socialiai atsakingų įmonių aukų. Tikime, kad suvieniję jėgas, mes pagaliau svajonę paversime realybe.

Paremti projektą galima:

*SMS žinutė/skambutis Nr. 1344 su žodžiu VAIKAMS, auka 5 Eur.

*Aukojant naudojantis PAYSERA bankininkyste.

*Aukojant per PAYPAL sistemą.

*Skiriant paramą su MoQ programėle.

*Skiriant periodinę paramą.


Aukojant į LPF „Mamų unija“ sąskaitą:

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“

Įmonės kodas: 302288579

PVM kodas: LT100009837618

„Swedbank“, AB

Banko kodas 73000

SWIFT kodas HABALT22

A.s LT 77 7300 0101 4079 5625

Mokėjimo paskirtis „VAIKAMS“


Keli įdomūs faktai:

Nuo projekto starto dienos (09.16), ant KĖDĖS jau sėdėjo virš 200 žmonių.

Jauniausiam akcijos palaikytojui buvo 1,5 metukai.

Vyriausiai sėdėtojai, garbus 80.

Suaukota 51 720 eur (iki 09.27)

Kokie skirtingi žmonės: Vienuolė, kunigas, turistas iš Skandinavijos, mokytoja, medikė, Japonijos ambasadoriaus žmona Lietuvoje, studentė, besilaukianti mama, LR Sveikatos Ministras Aurelijus Veryga, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė… Visi jie neliko abejingi ir išreiškė palaikymą VIENOS KĖDĖS ISTORIJAI atsisėsdami ant KĖDĖS.

Jums gali patikti