Naujienų portalas

Bus apdovanoti geriausių nuotraukų apie kariuomenę autoriai

Pirmadienį Vilniaus rotušėje Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys apdovanos 15-ojo fotokonkurso ,,Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2019“ geriausių nuotraukų autorius.

Šių metų konkursui 54 dalyviai – profesionalai ir mėgėjai, kariai ir civiliai, atsiuntė 524 nuotraukas, sukurtas nuo 2018 m. pabaigos ir per 2019-uosius metus.

Konkurso vertinimo komisijoje kartu su lietuvių fotografais Stanislovu Žvirgždu, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu, ir Jonu Staseliu, Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentu, šiemet dirbo ir du tarptautinio lygio profesionalai: garsi fotoredaktorė iš Paryžiaus Katherine Kay-Mouat ir šiuo metu Portugalijoje gyvenantis garsus fotografas Horacio Villalobos.

15 kartą Krašto apsaugos ministerijos organizuojamas fotokonkursas yra pavadintas karo fotografo ir operatoriaus Tado Dambrausko vardu. „Iki šiol kariuomenės senbuviai atmena T. Dambrausko nutrūktgalviškus poelgius, kuriais jis siekė palikti mums patį geriausią, patį stipriausią atsiminimą apie Lietuvos kariuomenės vykdomas užduotis, karių kasdienybę, tarnybą, pasiaukojimą ir ryžtą“, – sako konkurso vertinimo komisijos pirmininkas Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Valdemaras Rupšys.

Paroda rotušėje veiks iki 2019 m. gruodžio 30 d.

Erikos Čebatorienės, Eimanto Genio, Dariaus Kurlinkaus, Michailo Lysenko ir Rolando Parafinavičiaus nuotraukos

Jums gali patikti