Naujienų portalas

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė padėkojo Lietuvą saugantiems kariams

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė penktadienį dalyvavo tradiciniame LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos (Birutiečių) padėkos renginyje.
Tradiciškai advento laikotarpiu rengiamas padėkos vakaras šiemet vyko Prezidentūros rūmuose – D. Nausėdienė tapo renginio šeimininke.
Pirmoji ponia padėkojo Birutietėms, kurios visus metus nepailsdamos globojo karių šeimas, rūpinosi vargstančiais, skatino patriotinį jaunimo ugdymą. Ponia teigė besidžiaugianti galėdama prisidėti prie kilnios misijos palaikymo ir įgyvendinimo.
Renginio metu pirmoji ponia atskirai kreipėsi ir į Lietuvos bei NATO sąjungininkų karius, dėkodama jiems už tarnystę mūsų valstybei, jos saugumui.
„Didžiuojamės Jumis kaip savo šeimų nariais. Didžiausias mano troškimas, kad, stovėdami pirmosiose Tėvynės ir viso Vakarų pasaulio gynybos gretose, Jūs visada jaustumėte Lietuvos žmonių pasitikėjimą ir paramą. Puikiai suprantu, kiek daug Jūs aukojate, kad mes Lietuvoje galėtume miegoti ramiai“, – kariams linkėjo D. Nausėdienė.
Pirmoji ponia NATO kariams perdavė ir simbolinę dovaną – Lietuvos žmonių rankomis nuveltus paukštelius, kurie į Prezidentūrą suskrido iš įvairiausių šalies kampelių.
Pasak pirmosios ponios, tai yra žmonių padėka ir šiltas palinkėjimas – kad šiluma ir toliau skleistųsi ir sukurtų šventinę šilumą kariams, kurie šias šventes sutiks toli nuo savo šeimų ir namų.
Padėkos vakare dalyvavo arkivyskupas Gintaras Grušas, Prezidento vyriausiasis patarėjas, Nacionalinio saugumo grupės vadovas Darius Kuliešius, Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Valdemaras Rupšys, krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus, NATO pajėgų integravimo vieneto vadas Peteris Nielsonas, NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vadas Hagenas Ruppeltas, JAV kontingento vadas Paulis Godsonas, taip pat karininkai, per pastaruosius metus prisidėję prie įvairių paramos ir patriotiškumą skatinančių akcijų.
Prezidento komunikacijos grupė
Jums gali patikti