Naujienų portalas

Džiugios naujienos futbolo gerbėjams: nuo šiol „Premier“ lygos rungtynes stebėti bus dar paprasčiau

Futbolo aistruoliams nuo šiol atsivers dar daugiau galimybių stebėti savo mylimų komandų rungtynes. „Nordic Entertainment Group“ („NENT Group“) gavo išskirtines teises per „Viaplay“ tiesiogiai transliuoti geriausią ir populiariausią nacionalinę futbolo „Premier“ lygą Nyderlanduose, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje nuo 2022 m.  iki 2028 m. Naujas, šešių sezonų susitarimas išplės „NENT Group“ ilgalaikę partnerystę su „Premier“ lyga iki devynių Europos šalių ir pagerins „Viaplay“, kaip teikiančios aukščiausios kokybės sporto transliacijas, pozicijas naujausiose „NENT Group“ rinkose.

Kiekvieną sezoną „Viaplay“ parodys 380 tiesioginių „Premier“ lygos rungtynių Olandijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, kur sirgaliai kiekvieną savaitę galės sekti  visame pasaulyje žinomas komandas, tokias kaip „Manchester United“, „Liverpool“, „Arsenal“, „Manchester City“, „Tottenham Hotspur“, „Chelsea“, „Leicester City“, „Everton“ ir „West Ham United“.  „Viaplay“ visapusiškos „Premier“ lygos transliacijos apims ir pasaulinio lygio vietinius komentatorius, ekspertus ir studijų programas.

„Premier“ lyga transliuojama daugiau nei 190 šalių ir lyginant su kitomis futbolo lygomis pritraukia didžiausią pasaulinę televizijos auditoriją. „NENT Group“ jau turi išskirtines „Premier“ lygos teises Švedijoje, Danijoje ir Suomijoje iki 2028 m., o nuo 2022 m. iki 2028 m. – Norvegijoje.

Anders Jensen, „NENT Group“ prezidentas ir generalinis direktorius: „Tai reikšmingas „Viaplay“ plėtros žingsnis! Mūsų ilgalaikis, srautu pagrįstas transliacijos būdas, kartu su daugialypės rinkos perspektyva leidžia mums būti stipriais varžovais įgyjant, plėtojant ir diegiant naujoves prestižiškiausiose sporto transliacijose. „Premier“ lyga, be abejonės, yra sporto brangakmenis, ir pasirašydami šį susitarimą, mes tikimės išplėsti savo sėkmingą ir ilgalaikę partnerystę devyniose šalyse“.

Peter Nørrelund, „NENT Group“ vyriausiasis sporto vadovas: „Daugiau nei dešimtmetį mes teikėme aukščiausios klasės „Premier“ lygos transliacijas bene labiausiai iš visų atsidavusiems Šiaurės šalių sirgaliams. Mūsų patyrusios komandos kartu su geriausiais vietos talentais remsis šiuo unikaliu paveldu, kad į kitą lygį perkeltų „Premier“ lygos transliacijas Nyderlanduose, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje“.

Paul Molnar, „Premier“ lygos vyriausiasis žiniasklaidos vadovas: „Premier“ lyga džiaugiasi galėdama išplėsti savo partnerystę su „NENT Group“, įtraukdama dar penkias teritorijas šešiems sezonams iki 2027/28 sezono. „NENT Group“ turi išskirtinę patirtį aptarnaujant „Premier“ lygos sirgalius puikia aprėptimi ir visų 380 rungtynių tiesioginių transliacijų prieinamumas, sirgaliams suteiks nei bet kada anksčiau daugiau galimybių sekti savo komandą. Mums labai malonu, kad „NENT Group“ pasirinko „Premier“ lygą kaip pagrindinę savo tarptautinės plėtros strategijos dalį, parodydama ilgalaikį „Premier“ lygos gebėjimą pritraukti gerbėjus ir paskatinti verslo augimą“.

Rugpjūčio 3 d. „Viaplay“ pasirodys Lenkijoje su unikalia  „Viaplay Originals“, tarptautinių filmų ir serialų, vaikiškų programų ir aukščiausio lygio sporto šakų, tokių kaip „Bundesliga“, UEFA Europos lygos ir UEFA Europos konferencijų lygos futbolas, kartu su nuo 2023 m. „Formulė 1″ transliacijų kombinacija. 2022 m. pirmąjį ketvirtį paslaugos bus  pradedamos tiekti Nyderlanduose, su panašiai plačia pasiūla, kuri apims „Bundesliga“ futbolą, „Formulė 1″ ir „PDC“ smiginį.

Jums gali patikti