Naujienų portalas

Į kino ekranus atkeliaujančiame trileryje „Seifas“ – istorija, kaip apvogti neapvogiamu vadinamą Nacionalinį Ispanijos banką

Daugiau nei prieš šimtą metų pastatytas Nacionalinio Ispanijos banko pastatas Madride (beje, tas pats, kurį apiplėšinėja stulbinamai sėkmingo „Netflix“ serialo „Money Heist“ herojai) laikomas vienu saugiausių pasaulyje. Iki mūsų dienų nėra išlikę jokių banko architektūrinių planų, žemėlapių bei inžinerinės sistemos brėžinių. Jau vien tai galimo apiplėšimo planavimą paverčia tikru košmaru. O kur dar nuolatinė banko apsauga bei kitoje gatvės pusėje įsikūrusi Nacionalinės armijos būstinė. Tačiau faktas, kad šis pastatas vadinamas neįveikiamu, tik dar labiau traukia ilgapirščius ir… kino kūrėjus.

Jau šį penktadienį, rugpjūčio 27 dieną, didžiuosiuose ekranuose pasirodys veiksmo trileris „Seifas“, kuriame apiplėšimo plano imsis genialų inžinerijos studentą įkūnyjantis puikiai daugeliui iš tokių filmų kaip „Muzika, suradusi mus“, „Čarlis ir Šokolado fabrikas“ bei serialo „Gerasis daktaras“ pažįstamas aktorius Freddie‘is Highmore‘as.

„Dievinu gerai susuktas istorijas ir man pačiam šioji buvo kaip didžiulis iššūkis. Skaitydamas scenarijų negalėjau nuo jo atsitraukti – kiekvienas puslapis įtraukdavo dar stipriau. Todėl manau, kad žiūrovams trileris tikrai turėtų patikti, nes kiekvienas jį žiūrintis pasijus kaip genijus, prisidedantis prie neįmanomo tapimo įmanomu“, – sako pagrindinio vaidmens aktorius.

Drauge su juo planuojant bei vykdant „amžiaus apiplėšimą“ ekrane išvysime ir serialo „Sostų karai“ žvaigždę Liamą Cinninghamą. Šis duetas su komanda bandys padaryti tai, kas, kaip galvoja banko vadovybė, tiesiog neįmanoma. Tačiau tai, kas vadinama neįmanoma – geriausias iššūkis galvosūkių mėgėjams, tiesa?

Filme „Seifas“ F. Highmore‘o herojus Tomas pasiryžta perprasti Nacionalinio Ispanijos banko pastato sistemą ir atrasti būdą, kaip prasigauti į po juo esantį seifą, kurioje vos dešimt dienų bus saugomi protu nesuvokiamos vertės iš nuskendusio laivo iškelti turtai.

Prisijungęs prie talentingos įvairių sričių specialistų komandos, kuriai vadovauja charizmatiškas meno prekeivis Valteris (akt. L. Cinninghamas), Tomas ima planuoti saugyklos apiplėšimą. Vienintelė galimybė – Pasaulio futbolo čempionato finalas, kuriame žaidžiant Ispanijos rinktinei, visos išorinės banko apsaugos kameros šimtą minučių bus nukreiptos į miesto aikštėje rungtynes žiūrinčią minią.

Kokius galvosūkius teks įveikti herojams ir kuo baigsis šis istoriniu galintis tapti apiplėšimas pamatysime įtempto veiksmo trileryje „Seifas“, mūsų šalies kino teatruose jau nuo šio penktadienio, rugpjūčio 27 dienos.

Filmo anonsas:

Jums gali patikti