Naujienų portalas

Įdomybės apie gyvūnams: kurie iš jų yra šnipai, o kurie – smaližiai?

Praėjusį savaitgalį per TV3 startavusi nauja edukacinė-pramoginė, visai šeimai skirta laida „Kitsy“ šį šeštadienį bei sekmadienį prie televizijos ekranų kvies visus šnipų ir žirgų mylėtojus. Šio savaitgalio laidose žaismingoji mėlynplaukė Kitsy pasakos, kas yra šnipai ir kamufliažas bei atskleis, ar tikrai daugelio taip pamėgtas Simarono žirgas buvo tikras žirgas. Negana to, Kitsy gamins gardžiuosius žaliuosius vaflius bei avižinius sausainius, kvies kartu pasportuoti, pasidaryti šnipo akinius bei vaivorykštę. Ir galiausiai išmoksite naudingų anglų kalbos žodžių, susijusių su šnipais bei žirgais.

Šeštadienio laidoje bus kalbama apie šnipus gyvūnus. Kitsy atsakys, kokie gyvūnai yra laikomi šnipais, ką vadiname kamufliažu, kokios yra jo rūšys bei daugelį kitų įdomių faktų apie tai. Taip pat bus gaminami įspūdingi šnipo akiniai bei gardūs žalieji vafliai ir pademonstruoti visai šeimai skirti sporto pratimai. Galiausiai vaikų klausimų-atsakymų bei užduoties atlikimo rubrikose mažieji Kitsy draugai nestokos šmaikščių atsakymų bei netikėčiausių reakcijų.

„Kiekvienas laidos filmavimas būna vis kitoks, savaip išskirtinis, ir prie to labai prisideda Kitsy laidelėse besifilmuojantys vaikai. Jų nesuvaidintos emocijos, pamačius bei išbandžius vieną ar kitą užduotį, priverčia nusišypsoti ne tik visą mūsų kūrybinę komandą, bet, manau, ir daugelį mūsų laidos žiūrovų“, – teigia laidos „Kitsy“ prodiuserė Viktorija Karpovaitė.

Tuo tarpu sekmadienio laidoje dėmesys bus skirtas žirgams. Kitsy ne tik atskleis paslaptį, ar visiems gerai žinomas Simarono žirgas buvo tikras žirgas, bet ir papasakos apie arklių rūšis, ar jie, kaip ir žmonės, mėgsta saldumynus, bei koks arklys yra laikomas bėru, o koks – širmu. Netrūks ir sporto užsiėmimų, bus atliekamas eksperimentas, kurio metu Kitsy darys ryškiaspalvę vaivorykštę iš vandens su cukrumi. Desertui bus gaminami traškieji avižiniai sausainiai, o po to vaikai atliks smagią užduotį – gamins arklį ir bandys jam prilipinti uodegą.

Kiekvienoje laidoje yra pateikiami ir su ta tema susiję angliški žodžiai, tokiu būdu plečiant ne tik visos šeimos žinias, bet ir žodyną. Anglų kalbą šiais laikais vartoja tiek suaugę, tiek ir vaikai, todėl tokia edukacijos forma laidos prodiuserei pasirodė iki šiol nematytas ir puikus sprendimas.

„Kiekvienas naujai išgirstas faktas praturtina žiūrovo žinių bagažą. Tas pats ir su anglų kalbos žodžiais, kuriuos integruojame Kitsy laidelėse. Kiekvieną laidą angliški žodžiai būna vis kitokie, tad vasaros pabaigoje visi šeimos nariai, žiūrintys laideles, jau turėtų būti ženkliai papildę savo anglų kalbos žodyną“, – džiaugiasi V. Karpovaitė.

Visai šeimai skirta laida „Kitsy“ – šeštadienį ir sekmadienį, 8:30 val. per TV3!

 

 

Jums gali patikti