Naujienų portalas

Kada buvo išrastas vibratorius ir kaip jis gali pagerinti dainavimą? 10 įdomiausių faktų

Kuo toliau, tuo daugiau imame girdėti apie sekso žaislus, matyti su jais susijusios informacijos, skaityti apie juos. Naujausios technologijos, nematyti dizainai ir įmantrios funkcijos – žadina žmonių susidomėjimą ir norą juos išbandyti. Nenuostabu, jog šiuo metu sekso žaislų pasiūla yra išties labai plati, tačiau nepaisant to, vieni populiariausių metai iš metų išlieka seni geri vibratoriai (https://www.fantazijos.lt/vibratoriai) . Kur slypi visa jų paslaptis, jog bene nuo pat šių žaisliukų atsiradimo jie vis dar nepraranda žmonių susidomėjimo? Kad į šį klausimą būtų paprasčiau atsakyti, žemiau apžvelgsime 10 pačių įdomiausių faktų apie nepakeičiamuosius vibratorius.

Pirmasis vibratorius dar XIX amžiuje

Isterija kadaise buvo įprasta medicininė diagnozė, priskiriama būtent moterims. Ši „liga“ pasireiškė tokiais simptomais kaip: nerimu, nervingumu, lytiniu potraukiu, nemiga, dirglumu ar dusuliu. Nors dabartinėje visuomenėje su tokiomis būsenomis susiduriame bene kiekvienas, tuo metu tai atrodė itin opi problema, kurią reikėjo kuo greičiau spręsti. Kadangi kiti simptomai gydėsi labai sunkiai, to meto medicinos ekspertai apsistojo ties jiems „įdomiausiu“ – lytiniu potraukio. Per darbą su šiuo simptomu jie sugebėjo išgydyti šimtus tūkstančių, jeigu ne milijonus moteriškos isterijos atvejų. Kaip sprendimo būdas buvo pasirinktas gydymo procesas, susidedantis iš genitalijų masažo, kurio metu pirštais buvo stimuliuojama pacientės makštis. Kad visa tai būtų lengviau ir efektyviau, 1869 metais gydytojas George Taylor sukūrė pirmąjį vibratorių. Šio naujojo prietaiso tikslas buvo ne suteikti malonumą, kaip yra įprasta dabar, o būtent palengvinti depresijos ir nerimo simptomus dailiosios lyties atstovėms. Įdomu ir tai, kad pirmieji vibratoriai svėrė net 18 kilogramų, todėl viena moteris juo naudotis nelabai galėjo – tam reikėjo bent dviejų žmonių. Gydytojas maloniai asistuodavo su isterijos kamuojama moterimi ir valdydavo įrenginį už pacientę. Visgi, laikui einant, šie žaisliukai tobulėjo ir jau XX amžiaus pradžioje jie buvo patogūs naudoti individualiai ir lengvai pasiekiami pirkėjams.

Magiškoji lazdelė, suteikianti malonumą

Hitachi Magic Wand – 1968 metais į prekybą paleisti asmeniniai masažuokliai, skirti nugaros sričiai atpalaiduoti. Deja, šios „stebuklingosios lazdelės“ populiarumas išaugo ne dėl tokios prekės numatytosios funkcijos. Niujorke gyvenanti menininkė Betty Dodson atkreipė šalies dėmesį į Hitachi masažuoklį, demonstruodama jį  tik suaugusiems skirtoje parodoje. Jos rengtų užsiėmimų metu moterys buvo kviečiamos geriau susipažinti su savo makštimi ir visu savo kūnu. Šiam tikslui pasiekti buvo pasitelktas Hitachi masažuoklis, kurio pagalba dalyvės galėjo masturbuotis ir taip geriau suprasti, kas joms teikia didžiausią malonumą. Deja, Hitachi kompanija, tik po 45 metų supratusi, jog pirkėjai jų kurtą masažuoklį naudoja visai ne pagal paskirtį, nusprendė nepalaikyti tokio elgesio. Visgi, norėdami išsaugoti šią prekę rinkoje, platintojai pasiūlė žaislą toliau gaminti, tik be Hitachi prekės ženklo. Būtent dėl to dabar jis vadinamas tiesiog magiškąja lazdele (angl. Magic Wand).

Alabama ir Teksasas – ne itin draugiški vibratoriams

Dėl Alabamoje galiojančių įstatymų, nukreiptų į nepadorumo ar vulgarumo mažinimą, už bet kokio prietaiso, suprojektuoto ar parduodamo žmogaus intymių vietų stimuliacijai, platinimą yra baudžiama bauda iki 10 000 JAV dolerių. Arba, jeigu nusižengimas yra tikrai rimtas, tokiam platintojui teks iki vienerių metų praleisti cypėje. Tuo tarpu Teksase yra neteisėta ne tik prekyba jais, bet ir turėti šešis ar daugiau šių žaisliukų, kad netyčia nesugalvotumėte jų parduoti. Penkis – labai prašom, šeši – jau nusikaltimas.

Rabbit vibratoriai buvo sukurti Japonijoje

Japonija taip pat turi įstatymų, susijusių su nepadorumu – čia draudžiama gaminti sekso žaisliukus, kurie savo forma būtų panašūs į penį. Viena iš Japonijos kompanijų norėdama tai apeiti, sugalvojo gaminti tokius vibratorius, kurie primintų gyvūnus. Taip debiutavo bebro, kengūros, vėžlio ir kiškio formų vibratoriai. Visi jie pasižymėjo ryškiomis spalvomis ir dvejomis atšakomis – viena buvo skirta klitorio stimuliacijai, o kita – makšties. Visgi Rabbit vibratoriai susilaukė pačio didžiausio susidomėjimo ir bebriukus bei vėžliukus nustūmė į antrą planą. Prie to tikrai prisidėjo ir faktas, jog būtent šio tipo vibratorius buvo parodytas skandalingajame ir kultiniame seriale „Sex and the City“, po kurio kiškutis tapo geriausiu moterų draugu.

Vibratoriai – puiki priemonė patobulinti dainavimą

Taip, jūs perskaitėte teisingai – vibratoriai gali būti puiki priemonė, siekiant pagerinti dainavimo techniką. Dramos profesorius Davidas Ley, dirbantis Albertos universitete Kanadoje, susilaukė didelio dėmesio ir susidomėjimo dėl to, jog dainavimo pamokose kartu su studentais naudodavo vibratorius, tiesa, visai kitaip nei yra įprasta. Norint balso stygomis sukurti gerą garsą, labai svarbus gerklų atsipalaidavimas. Būtent šiam tikslui ir buvo pasitelkti vibratoriai. Profesorius, pastebėjęs, jog tokių sekso žaisliukų dažnis buvo toks pat kaip žmogaus balso (100-120 Hz), pradėjo juos naudoti vietoj pirštų, glaudžiant prie studentų kaklų. Rezultatai buvo stulbinantys – tokiu principu greitai ir efektyviai savo dainavimo diapazoną iki šiol pagerino daugiau nei 150 žmonių. Gali būti, kad tikrosios žaislų paskirties jaunieji studentai taip ir nežinojo…

Vibratoriai daro teigiamą įtaką moterų sveikatai

Viena iš priežasčių, kodėl verta turėti vibratorių, yra tai, jog jie ne tik suteikia malonumą, bet ir prisideda prie geros moters sveikatos. Kaip? Visų pirmiausia, naudojant vibratorių prieš miegą, galima pamiršti, ką reiškia nemiga. Po pasiekto didžiojo „O“ galėsite mėgautis gilesniu, kokybiškesniu miegu, kadangi orgazmo metu organizmas gamina miegą skatinantį hormoną, prolaktiną. Taip pat orgazmo metu yra gaminami ir daugeliui žinomi laimės hormonai – oksitocinas ir serotoninas. Jie ne tik padeda kovoti su stresu ar depresija, bet ir apsaugo širdį. Atlikti tyrimai parodė, jog moterys, patiriančios bent du orgazmus per savaitę, yra mažiau linkusios sirgti širdies ligomis. Be viso to, reguliariai naudojant vibratorių, yra palaikoma sveika makštis, šlapimo pūslė, gali būti sumažinamas skausmas menstruacijų metu.

Vibratorius gali būti naudojamas ne tik individualiai, bet ir poroje

Vibratorius tikrai nėra tik moters malonumas, jį galima puikiai pritaikyti ir meilės žaidimų metu su partneriu. Tyrimo duomenimis, net 55% žmonių, turinčių vienokį ar kitokį sekso žaisliuką, naudoja jį su kažkuo kitu. Atsižvelgdama į būtent tai, sekso pramonė sukūrė porų vibratorius. Dažniausiai toks vibratorius yra lenktos U formos, kurio viena dalis stimuliuoja G tašką ir partnerio varpą, o kita – klitorių. Be viso to, šie sekso žaisliukai gali turėti ir valdymo pultelį ar programėlę išmaniajame telefone, kuria partneris galės kontroliuoti vibratoriaus intensyvumą, jo judesius. Visa tai atneš naujų, jaudinančių potyrių ne tik moteriai, bet ir vyrui!

Ištestuoti vibratorių viešoje vietoje – įmanoma

Įsivaizduokite, jog renkatės sau naują vibratorių sekso prekių parduotuvėje, tačiau nežinote, ar jo vibracija ir intensyvumas bus maloni ir tinkama jums. Kad tai patikrintumėte bei įsitikintumėte, jog sekso žaisliukas yra būtent tai, ko jums reikia, galite pasinaudoti viena gudrybe. Geriausias būdas ištestuoti vibratorių viešoje vietoje – juo priliesti savo nosies galiuką. Nosies galiuke yra daug nervų galūnių, kurios padės suprasti, kaip vibratorių jausite savo intymiose zonose.

Vibratoriai nesumažina jautrumo

Turbūt esate girdėję, jog naudojant vibratorių ilgesnį laiką, yra sumažinamas lytinių organų jautrumas. Džiugi žinia aktyviosioms vibratorių mėgėjoms – tai mitas. Dažnai vibratoriai yra pirmoji pagalba, norint susigrąžinti jautrumą, ypač tada, kai kenčiama nuo pooperacinių komplikacijų. Visgi, vibratorius gali sukelti laikiną intymios vietos nutirpimą, bet tik laikiną. Apklausa atskleidė, jog 11% moterų, naudojančių vibratorius, kartais susiduria su minėtu potyriu. Laimei, yra ne vienas būdas, kaip būtų galima šią problemą išspręsti. Pabandykite eksperimentuoti ir keisti vibratoriaus kampą bei padėtį. Jei tai neturi jokio poveikio, padarykite pertraukėlę, kurios metu nesinaudotumėte vibratoriumi – tokiu būdu kūnas atsistatys ir vėl galėsite pasimėgauti kokybišku ir atpalaiduojančiu malonumu.

Ištekėjusios moterys beveik dvigubai dažniau naudoja vibratorių

Naujausiais duomenimis, net 50% ištekėjusių moterų turi ir naudoja vibratorių savo seksualiniame gyvenime. Tuo tarpu tik 29% moterų be partnerio turi vibratorių. Tokie, rodos paradoksalūs rezultatai gali nustebinti, tačiau reiktų prisiminti, jog neištekėjusių moterų gretas sudaro ir merginos, dar neturėjusios lytinių santykių. Kaip bebūtų, galima matyti, kad vibratorius gali būti puikiai integruojamas ir į poros seksualinį gyvenimą, svarbiausia, neprarasti susidomėjimo vienas kitu ir nebijoti ieškoti naujų būdų, kaip įžiebti aistrą!

Daugiau informacijos apie vibratorius skaitykite https://www.fantazijos.lt/erotinis-zurnalas/kita/apie-vibratorius/

Partnerio turinys

Jums gali patikti