Naujienų portalas

Kam reikalingi telefonų dėklai (tiksliau, jų tipai)?

Šiuolaikinius telefonus reikia saugoti kaip niekad akyliai. Seniau mobilieji telefonai buvo mažesni ir lengvesni, o juose naudojamos detalės nebuvo tokios jautrios kaip šiandien. Pamenate, kai iš kišenės iškritusio Nokia telefono viršelis atšokdavo dėl smūgio, tačiau jį uždėjus telefonu vėl buvo galima pilnavertiškai naudotis.
Šiandien numetus telefoną ant žemės kūną perveria staigus išgąstis, o lenkdamiesi paimti telefoną nuo žemės meldžiatės, kad jam viskas būtų gerai. Tai yra puikiai suprantama, kai dideli ekranai skyla taip lengvai, o jų keitimas kainuoja šimtus eurų.
Telefonų dėklams tapus tokiais svarbiais nesunku pastebėti, kad jų įvairovė šiuo metu yra didžiulė. Taigi, trumpai pakalbėkime apie prekyboje siūlomus pagrindinius dėklų tipus ir jų ypatybes.

Kieti dėklai

Telefonų vartotojai vis dažniau renkasi kietus dėklus dėl jų kompaktiškumo. Kieti, iš plastiko pagaminti, dėklai dažnai yra itin lengvi ir ploni, todėl nesugadina telefono estetikos. Nors vieniems telefono išvaizda nė motais, kai kurie daugiau nei tūkstantį eurų už telefoną sumokėję asmenys nenori jo paslėpti po storu gumos sluoksniu.
Kieti dėklai nesuteikia geriausios apsaugos nuo smūgių, nes amortizacija yra minimali. Plastikas tiesiog paskirsto smūgio jėgą į didesnį plotą, kas yra žymiai saugiau nei naudoti telefoną visai be dėklo.

Silikoniniai

Šie dėklai yra vieni pigiausių, bet ir populiariausių, rinkoje. Įvairiaspalviai silikoniniai dėklai yra lankstūs ir minkšti, todėl jie suteikia puikią amortizaciją smūgių metu. Didžiausia problema yra tame, kad telefonas silikoniniame dėkliuke bus gražus ant tiek, kiek gražus yra pats dėklas – taip, jis uždengia visą telefoną, palikdamas tik ekraną.

Pastiprinti

Nesvarbu, ar tai guminis, odinis, ar plastikinis dėklas – jeigu jis specialiai sukurtas maksimaliai apsaugai, tą tikrai pastebėsite. Ekstremaliu sportu užsiimantiems arba fizinį darbą dirbantiems asmenims skirtų telefonų dėklų dizaineriai naudoja įvairias medžiagų kombinacijas siekiant geriausios apsaugos. Tai gali būti plastikiniai dėklai su storu gumos sluoksniu kampuose, taip pat kai kurie dėklai būna pagaminti iš karščiui atsparių medžiagų. Neretai tokie dėklai leidžia numesti telefoną iš keliolikos metrų aukščio arba stipriai jį prispausti, nepatiriant jokių nuostolių prietaisui.

Odiniai dėklai

Telefonų dėklai, kurie pagaminti iš odos, yra kone brangiausi šiame sąraše. Žinoma, prekyboje galima rasti gausybę dirbtinės odos gaminių, kurie kainuos mažiau. Bet kokiu atveju, odiniai dėklai yra tiesiog stiliaus reikalas. Saugumo atžvilgiu, jie neturi pranašumų prieš silikoninius ar plastikinius dėklus.

Dėklai–piniginės

Jeigu jums telefono funkcionalumo nepakanka, galite jį paversti ir pinigine. Telefonų dėklai-piniginės įprastai yra atverčiami, todėl jie uždengia visą telefoną, apsaugant tiek korpusą, tiek ekraną. Šiuose dėkluose įprastai yra vieta kupiūroms ir plastikinėms kortelėms.
Visų šių ir dar daugiau rūšių telefonų dėklus galite įsigyti internetinėje parduotuvėje https://www.tavotel.lt/. Tiesiog pasirinkite savo telefono modelį ir sąraše pasirodys įvairių rūšių dėklai, plėvelės bei apsauginiai stiklai skirti būtent jūsų mobiliajam prietaisui. Jeigu negalite apsispręsti arba nerandate ieškomos prekės, tiesiog susisiekite svetainėje nurodytais kontaktais!
Jums gali patikti