Naujienų portalas

Kino teatruose – veiksmo juosta „Morbijus“: nauja „Marvel“ legenda prabunda

Į didžiuosius ekranus keliasi dar vienas populiarus komiksų herojus – aktoriaus Jaredo Leto įkūnytas Morbijus. Veiksmo filmas tokiu pačiu pavadinimu Lietuvoje startuoja jau šį penktadienį, balandžio 1 dieną.

„Kiekvienąkart, kai imuosi naujo vaidmens, man labai svarbu, kad jis pateiktų kažkokių naujų iššūkių. Komiksų herojų vaidinti nėra paprasta, nes gerbėjai apie juos žino net smulkiausias detales, todėl improvizuoti vietos nedaug. Marbijus buvo vienas tų atvejų, kai kurį laiką iki filmavimų teko keisti savo gyvenimą. Buvo labai įdomu ir įsimintina“, – sako kartą superherojų Džokerį (filme „Savižudžių būrys“) vaidinęs aktorius.

Šįkart J. Leto įkūnyjo biochemiką M. Morbijų, kuris kenčia nuo retos ir mirtinos kraujo ligos. Dabar vienintelis genialaus proto mokslininko tikslas – surasti vaistą ir padėti ne tik sau, bet ir kitiems, kenčiantiems nuo šios ligos. Nesėkmingai išbandęs daugybę vaistų, terapijų bei gydymų ir nebežinodamas, ko daugiau griebtis, daktaras ryžtasi itin kontraversiškam veiksmui – nutaria išbandyti vienos legendos siūlomą išeitį.

Pasak šios legendos, reto šikšnosparnio įkandimas sukuria ligos priešnuodį ir išgydo žmogų. Ką legenda nutyli – kad galimi šalutiniai „vaisto“ efektai.

Po eksperimento atsipeikėjęs daktaras netrukus juos ir pajunta: sugebėjimą matyti tamsoje, šimtus kartų pagerėjusią klausą ir… nevalingą žmogaus kraujo troškimą. Nuo šio momento Morbijaus kūne gyvena dvi asmenybės: daktaras, siekiantis išgelbėti žmoniją ir pabaisa, kurios vienintelis tikslas – pasisotinti žudant.

„Viena iš įdomiausių proceso dalių buvo grimas. Juokauju, kad nežinau, kur daugiau laiko praleidau – grimo kėdėje ar filmavimo aikštelėje. Tačiau visas įdomumas išgaruodavo, kai pasibaigus dienai tekdavo vėl virsti Jaredu Leto“, – prisimena kino žvaigždė.

Tad kuri iš dviejų pagrindinio filmo herojaus asmenybių nugalės? Tai sužinosime filme „Morbijus“, kino teatruose jau nuo šio penktadienio, balandžio 1 dienos.

Filmo anonsas: .

Jums gali patikti