Naujienų portalas

LG suteikia 1 mln. JAV dolerių vertės paramą Ukrainos pabėgėliams

„LG Electronics“ remia Ukrainos pabėgėlius dovanodama LG buitinės technikos prietaisus, kurių bendra vertė siekia 1 mln. JAV dolerių bei teikdama kitą papildomą paramą pabėgėlių apgyvendinimui.
LG glaudžiai bendradarbiauja su šalių nevyriausybinėmis organizacijomis teikdama paramą aštuoniose šalyse, kuriose Ukrainos pabėgėlių skaičiai itin dideli, įskaitant Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Vengriją, Rumuniją, Slovakiją ir Čekijos Respubliką.
Lietuvoje LG jau suteikė paramą 8 ukrainiečių pabėgėlių registracijos centrams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Visagine, Raseiniuose ir Panevėžyje, perduodama šaldytuvus ir mikrobangų krosneles organizacijai „Raudonasis kryžius“, kuri rūpinasi ukrainiečių apgyvendinimu šalyje.
LG ir toliau tęs bendradarbiavimą su savo atstovais Europoje bei nevyriausybinėmis organizacijomis teikdama paramą Ukrainos pabėgėliams.
Apie LG Electronics, Inc.
LG Electronics yra pasaulinė technologijų ir buitinės elektronikos inovatorė, veikianti beveik visose šalyse ir turinti daugiau nei 75 000 tarptautinių darbuotojų. Keturių LG bendrovių – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle component Solutions and Business Solutions – bendros pasaulinės pajamos 2021 m. sudarė daugiau nei 63 mlrd. LG yra pirmaujanti plataus vartojimo ir komercinių produktų gamintoja – nuo televizorių, buitinės technikos, oro sprendimų, monitorių, aptarnavimo robotų, automobilių komponentų, o jos aukščiausios kokybės prekių ženklai LG SIGNATURE ir išmanusis LG ThinQ yra žinomi visame pasaulyje. Daugiau naujienų ieškokite svetainėje www.LGnewsroom.com.
Jums gali patikti