Naujienų portalas

„Lietuvos talentai. Supervaikai“ dalyvės ašaros – angelų šokį sušokusi mergaitė neatlaikė įtampos

Šį vakarą – paskutinės projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ atrankų akimirkos. Jų metu TV3 televizijos žiūrovai išvys visą puokštę emocijų. Laidos metu bus ir ašarų – susijaudinusi jaunoji šokėja nebeatlaikė įtampos ir jaudulio.

Devynerių metų Viktorija Aničaitė gyvena Panevėžyje. Mergaitės talentas yra šokti ir kol kas jai tą sekasi daryti puikiai. Trečioje klasėje besimokanti Viktorija turi daugybę pareigų: paruošti namų darbus, susitvarkyti kambarį ir pasirūpinti mažaisiais augintiniais. Mergaitė augina jūrų kiaulytę Belą, kuri, kaip pasakoja, daug laksto ir labai mėgsta salotas bei šieną.

Kai Viktorija atlieka visus darbus, pasineria į savo mėgstamiausią veiklą – šokius. Mergaitė negali gyventi be šio užsiėmimo, jai patinka viskas, kas susiję su šia veikla: tempimo pratimai, treniruotės, pasirodymai.

Viktorija namuose nuolat žiūri per televizorių „Youtube“ filmukus ir kartoja judesius. Ji nenustygsta vietoje, kaip sakoma, yra judesio vaikas“, – pasakoja mergaitės tėtis.

Viktorijos pasirodymus stebi ne tik jos augintiniai, bet ir kur kas didesnė publika. Visai neseniai mergaitė debiutavo prieš gausesnę auditoriją. „Praeitą savaitgalį kaip tik dalyvavo šokių konkurse ir užėmė pirmą vietą. Ji tikrai buvo žingsneliu priekyje negu kiti vaikai“, – džiaugiasi Viktorijos tėtis.

Greičiausiai taip ir turi būti, juk mergaitės sėkmės kelias užkoduotas jos varde. „Kaip pergalė. Asocijuojasi su pergale, nes kaip pavadinome, tai dabar visą laiką asocijuojasi su pergale“, – pasakoja tėtis.

Vos užlipusi į sceną mergaitė teisėjam sakė, kad jos gyvenimo svajonė yra būti gera šokėja. Ir, panašu, svajonė gali išsipildyti. Mergaitė paruošė itin jautrų ir švelnų angelų šokį. „Nusišypsok, būk gera. Atsipalaiduok. Man labai gražu, akivaizdžiai jaučiau motyvaciją, kurią tu turi, susikaupimą. Tokioje amžiuje man tai labai daro įspūdį. Matosi, kad tu mėgsti tai, ką darai ir nori tai gerai padaryti. Bet taip pat norisi iš tavęs lengvumo, vidinės ramybės. Tiek, kiek mes matėme šiandien čia, tu buvai viena kiečiausių šokėjų“, – pagyras žėrė teisėjas Marijus Mikutavičius.

Vienas buvo tavo pakilimas nuo žemės iškėlus rankas į dangų – mane nukrėtė šiurpas. Aš pamačiau būsimą gerą artistę. Labai pasidžiaugiau“, – kalbėjo teisėja Neringa Čereškevičienė.

Man buvo keistas jausmas. Jūsų veidas akmeninis, buvote susikaupusi, rimta ėjote atlikti šokio. Pagalvojau, kad prie šito ir prikibsiu. Bet tada, kai jūs pradėjote šokti… Aš supratau, apie ką jūs šokate. Esate puiki šokėja“, – sakė teisėjas Justinas Jankevičius.

Be abejonės Viktorija išgirdo tris „taip“ ir pateko į kitą etapą. Išklausiusi teisėjų verdiktą, mergaitė nubėgo į užkulisius ir apsiverkė iš jaudulio, įtampos ir, žinoma, laimės.

Lietuvos talentai. Supervaikai“ – jau šį vakarą, 19.30 val. Per TV3!

Jums gali patikti