Naujienų portalas

Mados mylėtojams – tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje pelniusi juosta „Ir velnias dėvi Prada“

Vieni stengiasi būti madingais, kiti teigia, kad įvaizdis jiems nerūpi, tačiau iš tiesų mados nepavyksta ignoruoti niekam. Daugybę gerbėjų pasaulyje pelnęs filmas „Ir velnias dėvi Prada“, kuriame susitinka kvapą gniaužiantys mados pasaulio užkulisiai, ryškiausios Holivudo žvaigždės, ir žmonės, kurie dėl karjeros padarytų viską, šeštadienio vakarą – ir TV3 ekranuose.

Pagal garsų romaną parašytos juostos ėmėsi serialo „Seksas ir miestas“ režisierius, tad stiliui ir įtraukiantiems meilės sūkuriams neabejingi žiūrovai gali neabejoti, kad filmas – kaip tik jiems.

Pagrindinė herojė – paprasta mergina Andrėja, kuri, baigusi mokslus, nusprendžia įsidarbinti žurnale. Mergina savo gyvenimo aprašymą nusiunčia ir į vieną įtakingiausių JAV žurnalų bei naiviai tikisi, kad mada, nors jai ir nepatinka, nėra jai nesuprantamas dalykas. Deja, vos gavusi darbą, ji suvokia, kad lengva tikrai nebus… Vyriausios redaktorės bijo visi, o  kur dar pašaipūs kolegų žvilgsniai ir komentarai dėl išvaizdos. Galiausiai Andrėja dar turi vykdyti protu nesuvokiamas ir viena už kitą sunkesnes užduotis.

Nepaisant to, merginai su laiku ima sektis vis geriau. Keičiasi ir Andrėjos vidus, ir jos išvaizda – draugai ir mylimasis moterį sunkiai atpažįsta, o ši nebeturi laiko absoliučiai niekam, tik darbui ir vyriausiai redaktorei. Tačiau ar tai – iš tiesų tas gyvenimas, nors ir pasiutusiai stilingas, apie kurį svajojo Andrėja? Ar tikrai verta dirbti darbą, dėl kurio tūkstančiai kristų po kojomis?

Beprotiškai šmaikštus, neįtikėtinai stilingas ir tiesiog gniaužiantis kvapą filmas „Ir velnias dėvi Prada“ užkariaus kiekvieno madai neabejingo žiūrovo širdis, o tokių žvaigždžių, kaip Meryl Streep ar Anne Hathaway vaidyba privers pasijausti viso veiksmo įkarštyje.

Filmas, kurį turite pamatyti bent kartą – „Ir velnias dėvi Prada“ – jau šį šeštadienį, 19.40 val. per TV3!

 

 

 

Jums gali patikti