Naujienų portalas

Nuo karo bėgantiems ukrainiečiams „Wizz Air“ siūlo nemokamai skristi iš kaimyninių šalių

2022 m. kovo 14 d. Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ Ukrainos karo pabėgėliams pasiūlė 100 tūkst. nemokamų bilietų* visiems skrydžiams Europoje iš šalių, turinčių sieną su Ukraina − Lenkijos, Slovakijos, Vengrijos ir Rumunijos. Matydama, kad pabėgėlių srautai auga, „Wizz Air“ pratęsia nemokamų* skrydžių laikotarpį iki balandžio 10 d.

„Wizz Air“ informuoja, kad šiuo metu vis dar yra laisvų vietų daugelyje skrydžių iš Budapešto, Gdansko, Krokuvos ir Katovicų oro uostų. Nors kai kurie skrydžių maršrutai buvo paklausesni ir bilietai šiuo metu  jau išparduoti, aviakompanija atidžiai stebi rezervacijas ir praneša apie naujai atsiradusias laisvas vietas. Norėdama užtikrinti saugų nuo karo bėgančių žmonių judėjimą, „Wizz Air“ skrydžiams iš kaimyninių šalių skiria didesnius lėktuvus ir daugiau, nei įprasta, skrydžių.

Papildomai „Wizz Air“ šiuo metu siūlo specialias kainas (29,99 eur.**) kitoms skrydžių kryptims (išskyrus Jungtinius Arabų Emyratus, Islandiją ir Kanarus), taip pat bilietų už 69,99 eur.** skrydžiams į Jungtinius Arabų Emyratus, Islandiją ir Kanarus. Bendrovė siekia siūlyti tokias skrydžių kainas, kurios būtų įperkamos visiems Ukrainos piliečiams, nesvarbu, kur jie būtų šiuo krizės momentu.

Jozsefas Varadi, „Wizz Air“ generalinis direktorius, nedvejoja, kad visų širdys dabar yra kartu su Ukrainos žmonėmis.

„Džiaugiamės, kad galime padėti pabėgėliams iš Ukrainos pasiekti saugias valstybes, pasiūlydami 100 tūkst. nemokamų bilietų iš Ukrainos pasienio šalių ir specialių bilietų skrydžiams kitomis kryptimis. Stebėdami bilietų rezervacijas, nusprendėme šią iniciatyvą pratęsti iki balandžio 10 d. Matome, kaip žmonės visame pasaulyje susivienija ir prisideda prie humanitarinės pagalbos nukentėjusiems nuo karo, mūsų bendrovė šiuo sunkiu laikotarpiu tai pat siūlo pagalbą − saugias keliones nuo karo bėgantiems žmonėms“, − sako J. Váradi.

Primenama, kad nemokamą bilietą, galiojantį iki šių metų balandžio 10 d., ukrainiečiai gali užsisakyti svetainėje https://wizzair.com/#/rescue. Užsakymo ir skrydžio registracijos metu keleiviai turės pateikti savo tapatybę įrodantį dokumentą (Ukrainos pasą arba asmens tapatybės kortelę).

Aviakompanija primena, kad į oro uostą reikėtų atvykti likus bent trims valandoms iki skrydžio, kad liktų pakankamai laiko atlikti skrydžio registraciją, pereiti saugumo kontrolę, atlikti specifines sveikatos ir saugos procedūras. Taip pat svarbu nepamiršti būtinų kelionės dokumentų: galiojančio asmens tapatybės dokumento, ir vizos, jeigu ji reikalinga. Daugiau naudingos informacijos visuomet pateikiama šalies, į kurią vykstama, oficialioje svetainėje.

 

Jums gali patikti