Naujienų portalas

Nuotaikos rinktinėje prieš paskutines kontrolines rungtynes: „Viską darome širdimi“

Sėkmingai pirmąsias kontrolines rungtynes su Dominikos Respublika ir Rusija įveikusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės šiandien laukia antroji kova prieš Dominikos Respublikos ekipą. Rungtynes šįvakar sekti bei Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę palaikyti tradiciškai kvies TV3 ir naujos kartos televizija Go3.

Krepšininkai pirmosioms bendroms treniruotėms susitiko praėjusios savaitės pradžioje, o sėkmingų rungtynių įkarštyje krepšininkas Rokas Giedraitis tikina, kad nuotaikos čia – pačios geriausios.

Pats Rokas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje – jau ne pirmąkart, tačiau, anot jo, monotonijos čia nebūna niekuomet, o ir nuotaikos tik pačios geriausios. Visus į priekį veda aiškus bendras tikslas – patekti į Tokijo vasaros olimpines žaidynes, o prieš jį – sėkmingai įveiktas olimpinis krepšinio atrankos turnyras.

„Man atrodo, kad viską darome širdimi. Mes važiuojame atstovauti Lietuvai ir suprantame, ką krepšinis reiškia Lietuvai, o ir mums patiems jis reiškia tiek pat. Emocijos čia visą laiką pačios geriausios. Čia nėra jokių pykčių ar dar kažko. Ne, atvirkščiai – mes visą laiką vienas kitą palaikome, paraginame, pamokome, jei tik kažko reikia. Manau, kad tuo ir pasižymi Lietuvos rinktinė – tuo vidaus branduoliu ir visuomet gera emocija“, – sakė R. Giedraitis.

Šiandien Lietuva sužais paskutines kontrolines rungtynes prieš Dominikos Respublikos ekipą, kurias krepšinio aistruoliai galės tiesiogiai sekti nuo 19.30 val. per TV3 ir Go3. Rungtynes komentuos Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių žurnalistas Vilius Stalgaitis.

O nuo birželio 29-osios, lietuviai pradės vyrų krepšinio atrankos turnyrą. Pirmiausiai Lietuvos rinktinės krepšininkų laukia rungtynės su Venesuelos nacionaline komanda, o liepos 1-ąją krepšininkai susitiks su Pietų Korėjos rinktine.

Kitoje grupėje (B) rungtyniaus Slovėnijos, Lenkijos ir Angolos krepšininkai. Į pusfinalį pateks tik po dvi geriausias grupės komandas, tačiau TV3, naujienų portalas tv3.lt, internetinė vaizdo platforma TV3 Play bei naujos kartos televizija Go3 transliuos visas olimpinės atrankos vyrų krepšinio rungtynes – ne tik tas, kuriose pasirodys lietuviai.

Antrosios Lietuvos rinktinės kontrolinės rungtynės su Dominikos Respublikos ekipa – jau šiandien, 19.30 val. per TV3 ir Go3!

 

 

 

 

 

Jums gali patikti