Naujienų portalas

Penktadienis olimpinėse žiemos žaidynėse: svarbiausios lietuvių ir olimpinių favoritų kovų transliacijos

Olimpinės žiemos žaidynės Pekine įpusėjo, o penktadienį žiūrovų laukia dar daugiau akį traukiančių ir įsimintinų sporto transliacijų. Tarp jų – ir lietuvių kovos. TV3 žiniasklaidos grupė kviečia nepraleisti kitose rungtyse jau rytoj startuosiančių Lietuvos olimpinės rinktinės narių, slidininko Tautvydo Strolios ir biatlonininkės Gabrielės Leščinskaitės pasirodymų. Taip pat laukia ir kitos įsimintinos transliacijos bei daugkartinių užsienio medalininkų startai.

 

Žiūrovų patogumui, svarbiausias transliacijas stebėti galite ne tik per TV3 ir TV6, bet ir naujienų portale tv3.lt.

 

Lietuvių laukia naujos kovos

 

Savo kovas šiais metais olimpinėse žiemos žaidynėse pradėjo ir du jų debiutantai, slidininkas T. Strolia ir biatlonininkė G. Leščinskaitė, o penktadienį jie ir toliau varžysis su sporto pasaulio elitu. Gabrielė pirmadienį startavo pirmoji iš visų lietuvių ir pasirodė 15 km individualių lenktynių rungtyje. Mergina užėmė 61 vietą iš 86 finišavusiųjų. Savo ruožtu T. Strolia antradienį startavo vyrų sprinte – slidininkas užėmė 68-ąją vietą.

 

Penktadienį tiek Tautvydo, tiek Gabrielės laukia nauja pradžia – T. Strolia startuos vyrų 15 km slidinėjime klasikiniu stiliumi, o biatlonininkė G. Leščinskaitė išbandys save moterų 7,5 km sprinte.

 

Kitos įsimintinos transliacijos

 

Penktadienį nuo pat 10 val. per TV3 visų akys pakryps į tikrą snieglenčių sporto legendą – Shauną White’ą. JAV sportininkas vyrų pusvamzdžio rungtyje yra nepakeičiamas ir aukso medalius olimpinėse žiemos žaidynėse jis laimėjo tris kartus – 2006 m. Turine, 2010 m. Vankuveryje ir 2018 m. Pjongčange. Savo sėkmę jau rytoj S. White’as bandys pakartoti ir Pekine, būdamas 35-erių.

 

Kaimyninės Latvijos atstovai penktadienį sieks pirmojo medalio – dukart olimpinio medalio laimėtojas Martins Dukurs bandys dar kartą pakartoti savo sėkmę skeletono varžybose, kurias 15.30 val. transliuos TV6.

Svarbios akistatos laukia ir ledo ritulio arenose arba prie televizoriaus ekranų per TV6 – Švedija stos į kovą prieš Slovakiją, o Latvija – prieš Suomiją. Taip pat penktadienį medalius išsidalins ir kalnų slidinėjimo slalomo supermilžino rungties atstovės.

 

Vasario 11 d. Penktadienis

 

TV3

 

7:00    Kalnų slidinėjimas (moterų slalomas supermilžinas)

9:00    Slidinėjimas (vyrai 15 km klasikiniu stiliumi). Dalyvauja: Tautvydas Strolia

11:00  Biatlonas (moterų 7,5 km sprintas). Dalyvauja: Gabrielė Leščinskaitė

12:30   Snieglenčių sportas (vyrų pusvamzdžio rungties 3-iasis finalinis pasirodymas)

 

TV6

 

10:00  Snieglenčių sportas (vyrų pusvamzdžio rungties 2-asis finalinis pasirodymas)

10:40 Ledo ritulys (Švedija – Slovakija)

13:00  Greitasis čiuožimas trumpuoju taku (moterų 1000 m finalai, vyrų 5000 m pusfinaliai)

15:30  Skeletonas (vienvietė, finalas)

17:00 Ledo ritulys (Latvija – Suomija)

 

Žiūrovai kviečiami nepraleisti ir nuolatinių transliacijų iš specialios olimpinės tv3.lt studijos – čia sporto komentatoriai Tautvydas Kubilius ir Rytis Vyšniauskas dalijasi karščiausiais komentarais ir apžvalgomis. O rytais ir vakarais naujienų portale tv3.lt jie kviečia net dviem laidoms – nuo 7 val. ryto stebėkite „Olimpinę dieną“, o vakarais, 18 val. – apžvalgą „Pekinas 2022“.

 

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.

 

Visus svarbiausius žiemos olimpinių žaidynių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/pekinas2022 .

 

 

 

 

 

Jums gali patikti