Naujienų portalas

Pristatoma Kakės Makės daina ir jos muzikinis vaizdo klipas

Šiais metais Kakė Makė, kaip ir kiekvienais metais, švenčia savo 5 metų gimtadienį, o prekės ženklas – dešimtąjį jubiliejų. Minint šias ypatingas progas, pristatoma daina „Šiubi bam!“, kurios žodžius sukūrė Aistė Smilgevičiūtė, ir muzikinis vaizdo klipas.
„2020-ieji ypatingi „Kakės Makės“ prekės ženklui, tad planavome didelę šventę, tačiau nebuvome išimtis, ir karantinas šiuos planus pakeitė. Tai tik paskatino sparčiau galvoti apie naujas turinio formas mažiesiems, tarp jų ir e. turinį, kuriame mažieji gaudosi puikiai ir kuris taip pat gali būti vertingas ir naudingas jų edukacijai, – sako leidyklos „Alma Littera“, valdančios „Kakės Makės“ prekės ženklą, vadovė Dovilė Zaidė. – Šventę keliame į kitas platformas ir ieškome kūrybiškų sprendimų, kaip būti kartu su savo gerbėjais jiems patogiuose kanaluose.“
Dainos žodžių autorė A. Smilgevičiūtė pasakoja, kad ji skirta džiaugtis gražiausiomis vaikystės akimirkomis ir joms prisiminti. „Įsivaizduokime, kad Kakė Makė savo gimtadienio proga varto dienoraštį ir prisimena pačius smagiausius nuotykius, įsimintiniausius įvykius. Ji kviečia vaikus ne tik kartu su ja pasklaidyti dienoraštį, bet ir patiems vaikams skiria po lapą jame – kviečia nupiešti smagiausias patirtas akimirkas. Kakė Makė tikisi, kad su vaikais sugalvos daug išdaigų, žaidimų ir galės draugiškai kartu augti“, – muzikinę istoriją pasakoja žinoma kompozitorė ir dainininkė.
„Šiubi bam!“ daina – tai tik pirmoji dovana Kakės Makės draugams. Rudenį leidykla planuoja pristatyti ir kitų naujienų. Spalį pasaulį išvys paveikslėlių knyga vaikams, kurioje bus pasakojama visiškai nauja Kakės Makės istorija. Su ja atkeliaus ir papildomų staigmenų, kurių mažieji tikrai labai laukia.
Leidyklos atstovės teigimu, žvelgiant į tolesnę prekės ženklo ateitį, yra planų dar labiau plėsti turinio ribas, kurios kuria naujas patirtis su ženklu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. „Jau vien šiuo metu Kakės Makės knygos keliauja po 16 pasaulio šalių. Planuojame pristatyti daugiau nei knygeles – išbandyti įvairias skaitmenines ir kitas formas, platformas ir įrankius. Labai norime pasiekti anglakalbes ir ispanakalbes šalis“, – apie prekės ženklo auginimą užsimena D. Zaidė.
Leidyklos atlikti tyrimai rodo, kad „Kakė Makė“ yra mylimiausias vaikų prekės ženklas Lietuvoje. „Esame įsitikinę, kad tai nulėmė tiek autorės Linos Žutautės kūrybiškumas, tiek bendras leidyklos ir autorės įsitraukimas į šį fenomenalų projektą. Kakė Makė išties yra gera tiek vaikų, tiek jų tėvų draugė. Kiekviena nauja istorija knygose sutinkama su dideliu entuziazmu“, – sėkmės istorija dalijasi D. Zaidė.
Apie „Kakę Makę“
Pirmoji Kakės Makės paveikslėlių knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ išleista 2010-aisiais ir pripažinta geriausia metų knyga mažiausiems skaitytojams. Apie Kakę Makę jau išleista daugiau nei 30 pavadinimų knygų, sukurta kitų produktų – nuo kanceliarijos priemonių iki maisto produktų, statomi spektakliai, įrengtos žaidimų erdvės Kaune ir Vilniuje „Kakės Makės pasaulis“ ir kt. Kakės Makės knygų taip pat galima įsigyti Danijoje, Latvijoje, Rusijoje, Pietų Korėjoje, Izraelyje, Lenkijoje, Graikijoje, Estijoje.
Jums gali patikti