Naujienų portalas

Rinkimų naktį LRT eteryje – specialūs „Dviračio žinių“ reportažai iš štabų

Sekmadienio vakarą belaukiant Prezidento rinkimų I-ojo turo rezultatų ypatingas vaidmuo LRT eteryje teks ir aktualijų humoro laidai „Dviračio žinios“. Specialioje rinkimų nakties transliacijoje, kurią ves Nemira Pumprickaitė ir Edmundas Jakilaitis, „Dviračio žinių“ personažai keliaus per rinkimų štabus ir sveikins arba guos rinkimų dalyvius.

Kandidatus kalbins „Dviračio žinių“ aktoriai – Kristina Kazlauskaitė, Mantas Stonkus, Vitalija Mockevičiūtė, Giedrius Arbačiauskas. Jie į štabus vyks ne tuščiomis – be kameros ir mikrofono, vešis ir personalizuotų dovanų. Kaip juos priims į II-ąjį turą patekę arba atvirkščiai – už borto likę kandidatai?

„Humoro jausmas prezidentui ne ką mažiau svarbus, negu tvirtas stuburas ar strateginis mąstymas. Humoras gelbsti daugelyje situacijų, ir kai reikia su priešais, ir su draugais kalbėt. O labiausiai, ko gero, su žurnalistais. Pažiūrėkime į rinkimus „Dviračio žinių“ akimis“, – kviečia laidos vedėjas ir scenarijaus autorius Vytautas Šerėnas.

Speciali rinkimų I-ojo turo rezultatų laida prasidės sekmadienį, gegužės 12 d. 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.LT. Anonsas:

Jums gali patikti