Naujienų portalas

Stilistas E. Mackevičius apie priauginamus plaukus: „Kuo natūraliau, tuo gražiau“

Ilgi, išpuoselėti plaukai – daugelio moterų svajonė. Deja, ne visas gamta apdovanojo šia dovana. Įvairios plauką puoselėjančios, vitaminai, mezoterapija padeda atsiauginti sveiką ir gyvybingą plauką. Tačiau tenka apsišarvuoti kantrybe ir rezultatų laukti kelis metus. Norinčioms greito ir efektingo rezultato išeitis yra plaukų priauginimas.

Vilniuje ir Kaune dirbantis plaukų stilistas Eividas Mackevičius pastebi, kad Lietuvoje priauginami plaukai niekada nebuvo praradę populiarumo. Vyras tikina, kad moterys negaili pinigų aukščiausios kokybės priauginamiems plaukams. E. Mackevičius kategoriškai nesutinka su teiginiu, kad priauginami plaukai yra beskonybė – svarbiausia yra saikas.

„Moterys labai dažnai nori sutaupyti. Todėl perka pigius, dirbtinius plaukus, kurie veliasi, nepritaiko spalvos. Ir dar tas noras prisiauginti kuo ilgesnius plaukus… Priaugintiems plaukams turi būti teisingai parinktas kirpimas. Jei priauginimas atliktas kokybiškai, tik įgudusi akis tai pastebės. Mano klientės prašo natūralumo ir kad priauginami plaukai nesimatytų. Nors tai yra prabangos dalykas, tačiau moterys nenori afišuotis. Kuo natūraliau atrodo, tuo gražiau“, – pasakoja stilistas.

E. Mackevičius neslepia, kad priauginami plaukai yra nepigus malonumas. Tenka paploninti piniginę ne tik už kokybiškas plaukų sruogas, bet ir nuolat vaikščioti į korekcijas, kas keletą mėnesių keisti priauginamus plaukus naujomis sruogomis. „Jei sugalvojote prisiauginti plaukus, siūlau pačiai nepirkti jų, o patikėti šį darbą savo plaukų stilistui. Geriausi yra slaviški plaukai, surūšiuoti žvyneliais į apačią. Kuo plaukas trumpesnis, tuo jis bus sveikesnis. Ilgi plaukai labai veliasi, išsipeša“, – pasakoja E. Mackevičius.

Klientai ir draugai stilistą vadina Plaukų monstru. Todėl nieko keista, kad atidaręs savo saloną Kaune jį pavadino „Plaukų monstras“. Savo darbą be proto mylintis vyras pasakoja, kad neįmanomi dalykai jam neegzistuoja. Jei reikės, nudažys plaukus rožine, žalia, ar violetine spalva, sukurs tokią šukuoseną, dėl kurios aikčios minios. Dėl savo beribės fantazijos E. Mackevičius dirbo ar dirba tokiuose projektuose kaip „X Faktorius“, „Lietuvos talentai“, „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“. Jis rūpinasi Justės Arlauskaitės-Jazzu, Džordanos Butkutės sceniniu plaukų įvaizdžiu.

„Priauginami plaukai yra puikus būdas norinčioms pakeisti įvaizdi čia ir dabar. Televizijoje tai nepamainomas dalykas. Moterys nori šventėje sublizgėti, atrodyti kaip Jennifer Lopez ar Lady Gaga. Prisegami plaukų tresai tikrai leis pasiekti šį efektą“, – šypsosi stilistas.

Pasak E. Mackevičiaus, populiariausia plaukus prisiauginti karštu būdu su keratino kapsulėmis. Šis būdas leidžia išgauti natūraliausią efektą, jis yra ilgiausiai nešiojamas. Taip pat populiarus priauginimas žiedeliais. Tačiau šis būdas tinka labiau toms, kurios turi daug plaukų prie šaknų. Plaukų priauginimas juostelėmis gali būti nepatogus todėl, kad juostelė gali bet kada atsiklijuoti ir tokie plaukai reikalauja daug investicijos.

Plaukų monstras pažvelgė į priauginamus plaukus ir su humoro doze. Plaukų stilistas sukūrė suknelę iš plaukų, kurią galima apžiūrėti sostinėje esančioje priauginamų plaukų ir plaukų priežiūros priemonių parduotuvėje „Belosa“. Jai sunaudota beveik trys kilogramai plaukų, o pagaminti prireikė mėnesio laiko. Tai jau antroji meistro iš tikrų žmogaus plaukų sukurta suknelė.  „Klientės labai nustebo, net negalvojo, kad ši suknelė iš plaukų. Suknelė tapo labai populiari, moterys noriai prie jos fotografuojasi“, – pasakoja stilistas.

Jums gali patikti