Naujienų portalas

Vestuvių organizavimas – daugiau nei tik darbas

Nuo pat saulėto pavasario iki šiaurietiškų rudens šalnų – laikotarpis, kai daugelis porų sumaino aukso žiedus. Šiuo šiltuoju sezonu atsiranda daug didesnė paklausa ne tik tortams ar suknelėms, bet ir bene didžiausiai pagalbininkei –vestuvių planuotojai. Kodėl? Turbūt todėl, kad būtent vestuvių planuotoja dažnam atstoja ne tik sekretorę, google ir asmeninę patarėją, bet ir psichologę, geriausią draugą ar, esant reikalui, ir kitą specialistą. Vestuvių organizavimas – daugiau nei tik darbas, o kiekviena pora – daugiau nei tik klientai. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vestuvių planuotoją pasakoja „Vilma wedding“ įkūrėja Vilma Rapšaitė.

Patirtis

„Nors vestuvių organizavimas ir nėra chirurginė operacija, bet tam vis tiek reikia patirties. Tikrai yra neįmantrių norų turinčių porų ir tokios vestuvės, rodos, susiorganizuoja pačios. Tačiau kartais pasitaiko ypatingų pageidavimų ar sudėtingų užsakymų, su kuriais susidoroti gali tik profesionalas. “, – sako vestuvių planuotoja.

Todėl gerai apgalvokite, kokio tipo vestuvių norite ir ar žmogus, planavęs vos vienas ar dvejas vestuves, gali išpildyti visus jūsų norus. Gal šį kartą verčiau rinktis vestuvių planuotoją, kuri gerai išmano savo darbą?

Bendravimas

Vestuvių planuotoja – žmogus, su kuriuo artimiausiu metu bendrausite labai daug ir įvairiomis temomis. Kaip galėsite spręsti įvairius klausimus ar patikėti svarbius procesus žmogui, kuris jus erzina, pykdo ar kelia kitas neigiamas emocijas? Todėl Vilma Rapšaitė pataria niekuomet nepasirašyti bendradarbiavimo sutarties prieš tai nepabendravus su vienu svarbiausių žmonių vestuvių organizavime.

Profesionalumas

„Nors ir savaime suprantama, kad vestuvių planavimui rinksitės tik pačius geriausius, tačiau norisi priminti, kad tam tikrose situacijose vieni vestuvių organizatoriai yra šiek tiek pranašesni nei kiti.“, – pastebi ilgametė vestuvių organizatorė.

Pavyzdžiui organizuojant vestuves Italijoje rinktis vestuvių planuotoją, kuri šioje šalyje nė nėra buvusi – kiek neapgalvotas žingsnis. Verčiau gerai apsvarstykite visus variantus ir rinkitės tą žmogų, kuris tikrai galės padėti čia ir dabar.

Lankstumas

Vestuvių organizavimas reikalauja, kad žmogus, atsakingas už didžiuosius darbus, būtų itin lankstus ir kūrybiškas. Juk dažnai pasitaiko nenumatytų situacijų, atrodo iš nieko atsiradusių problemų, netikėtų pasikeitimų ar persigalvojimų. Vestuvių planuotoja turi būti tas asmuo, kuris sugebės puikiai laviruoti tarp klientų ir tiekėjų, svečių ir jaunųjų pageidavimų. O juk tokios pagalbos jūs ir ieškote?

„Taip pat, reikėtų nepamiršti, kad vestuvių planuotoja gali atlikti tik koordinatorės funkciją. Todėl renkantis ceremoniją svečioje šalyje, būtų tikrai ne prošal šalia turėti žmogų, kuris iškilus nemalonioms situacijoms galės jas suvaldyti ir išspręsti. Taip ir jums, ir jūsų svečiams užtikrinsite ramų vakarą.“, – pataria vestuvių planuotoja ir „Vilma wedding“ įkūrėja Vilma Rapšaitė.

 

Jums gali patikti