Naujienų portalas

„Wizz Air“ antrus metus iš eilės skirtas aukščiausias saugumo įvertinimas

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti ir ekologiškiausia Europos oro linijų bendrovė *, didžiuodamasi praneša, kad jai buvo suteiktas aukščiausias saugumo įvertinimas ir bendrovė vėl patenka į saugiausių žemų sąnaudų oro linijų vežėjų dešimtuką pasaulyje.
„Didžiuojamės, kad dar kartą buvome apdovanoti aukščiausiu saugumo įvertinimu. Papildomos saugumo priemonės įdiegtos šiemet, įskaitant ir sustiprintas higienos priemones, ir toliau užtikrino aukščiausią saugumą bendrovės orlaiviuose,“ – sako „Wizz Air“ vykdomasis viceprezidentas ir generalinis operacijų vadovas Diederikas Pen‘as ir papildo, kad didžiuojasi profesionaliais ir atsidavusiais bendrovės darbuotojais, kurie pasiekė šį pavyzdinį rezultatą šiais iššūkių kupinais metais.
Antrus metus iš eilės airlineratings.com skirtas aukščiausias 7 žvaigždučių saugumo įvertinimas yra aiškus „Wizz Air“ aukštos saugumo kultūros įrodymas. Saugumas yra pagrindinis bendrovės prioritetas.
Vertindama vežėjus airlineratings.com atsižvelgia į daugybę veiksnių, kurie apima: aviaciją reglamentuojančio audito duomenis; vyriausybės audito duomenis; oro linijų nelaimingų atsitikimų ir rimtų incidentų įrašus; pelningumą, pramonėje pirmaujančias saugumo iniciatyvas ir orlaivių amžių.
„Wizz Air“ valdo vieną jauniausių orlaivių parkų pasaulyje, kurį šiuo metu sudaro 137 „Airbus“ A320, A321 ir „Airbus“ A320neo bei A321neo orlaiviai. Jų vidutinis amžius yra šiek tiek daugiau nei 5 metai.
Šis apdovanojimas prisideda prie naujos dezinfekuotų kelionių eros, kuomet „Wizz Air“ skatina

industrijos atsistatymą ir sako „taip skraidymui“, diegdama griežtas sveikatos ir higienos priemones, kad

apsaugotų keleivius ir įgulą. Nors visų „Wizz Air“ orlaivių HEPA filtrai jau pašalina 99,97% ore esančių virusų ir bakterijų, naujieji bendrovės protokolai palaiko fizinio atstumo gaires, užtikrina itin švarią aplinką orlaivyje ir sumažina nebūtiną žmonių sąveiką ir fizinį kontaktą, kad keleiviai galėtų būti tikri, jog saugiai pasieks kelionės tikslą.
Apie „Wizz Air“
„Wizz Air“, sparčiausiai besiplečianti ir ekologiškiausia Europos oro linijų bendrovė, valdo 137 „Airbus A320“ ir „A321“ orlaivių parką. Atsidavusių aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą. „Wizz Air“ skrydžius finansiniais metais F20, kurie baigėsi 2020 m. kovo 31 d., rinkosi 40mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai skrydžių bendrovė pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei įteikė „Air Transport Awards“. Tai itin vertinamas ir aukštas apdovanojimas, kurį gali gauti asmuo ar oro linijų bendrovė, išsiskyrusi puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiomis paslaugomis.
* „Wizz Air“ anglies dioksido emisija buvo mažiausia lyginant su Europos avialinijomis 2019 metais (57.2 g/km vienam keleiviui)
Jums gali patikti