Naujienų portalas

„Wizz Air“ skelbia 25 proc. nuolaidą skrydžiams į ir iš Danijos, Norvegijos ir Kipro

„Wizz Air“, aplinkai draugiškiausia* aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, šiandien taiko 25 proc. nuolaidą skrydžiams į ir iš Danijos, Norvegijos ir Kipro, neribojant kelionės laikotarpio.
„Wizz Air“ rekomenduoja keleiviams į savo rezervaciją įtraukti „WIZZ Flex“. Tokiu būdu keleiviai gali atšaukti savo skrydį likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki išvykimo be jokio mokesčio ir susigrąžinti 100% pradinės kainos avialinijos kreditais, pakeisti datas ir net maršrutus neribotą skaičių kartų.
Oro linijų bendrovė neseniai paskelbė daugybę patobulintų higienos priemonių, kad užtikrintų savo keleivių ir įgulos sveikatą ir saugumą. Viso skrydžio metu įgulos nariai privalo dėvėti veido kaukes ir pirštines, o keleiviai – veido kaukes. „Wizz Air“ orlaiviai yra reguliariai valomi garais, naudojant antivirusinį tirpalą, taip pat laikomasi griežto kasdienio valymo grafiko – visi oro linijų bendrovės orlaiviai per naktį dezinfekuojami antivirusiniu tirpalu. Sanitarinės servetėlės įteikiamos kiekvienam keleiviui įlipant į orlaivį, žurnalai pašalinti iš lėktuvo, o atsiskaitymai salone skatinami atlikti bekontakčiu būdu. Keleivių prašoma laikytis vietos sveikatos institucijų nustatytų saugaus fizinio atstumo reikalavimų, jie skatinami užsisakyti paslaugas prieš skrydį internetu (pvz., registruotas bagažas, „WIZZ Priority“, greitoji patikra), kad būtų kiek įmanoma sumažintas fizinis kontaktas oro uoste.
Šiandien 25 proc. nuolaida taikoma skrydžiams į ir iš Danijos, Norvegijos ir Kipro, įskaitant mokesčius, bet be administravimo mokesčio. Šis pasiūlymas galioja visiems nuo š. m. liepos 10 d. 00.00 val. iki 23.59 val. centrinės Europos laiku užsakytiems skrydžiams. Kelionės periodas nėra ribojamas.
Jums gali patikti