Naujienų portalas

Žavios merginos iš Ukrainos apsuko vyrams galvas: projekte „Meilė be sienų“ panoro dalyvauti 700 lietuvių

Didžiausia TV3 ir Go3 vasaros naujiena, nepamirštamas ir be galo romantiškas nuotykis „Meilė be sienų“ jau visai netrukus prie TV ekranų pritrauks žiūrovus. Apie antrąją pusę svajojantys lietuviai ir tikrų jausmų išsiilgusios ukrainietės liepos pradžioje ims kurti savo nepakartojamą vasaros meilės nuotykį.

Vos prieš 2 savaites į projektą prasidėjusi registracija sulaukė didžiulio vaikinų susidomėjimo. Žavios ukrainietės netrukus apsuko galvas daugiau nei 700 lietuvių, kurie, pildydami anketas, tikėjosi tapti tais, kuriems nusišypsos laimė gražuoles pažinti asmeniškai.

Į projektą pretenduojantys vyrai – be galo skirtingi ne tik savo išvaizda, bet ir vidumi. Nesvarbus ir amžiaus cenzas – savo mylimąją čia rasti tikisi ir 18-mečiai, ir tie, kuriems 55-eri. Kad mergina iš Ukrainos gali pavergti širdį, įsitikinę visi, tačiau drąsiausi vyrai iš didmiesčių – vilniečių ir kauniečių dauguma įrodo, kad savo laime projekte labiausiai tiki jie. Tiesa, kad svajoja apie meilę, neslėpė ir emigrantai iš Norvegijos ar Jungtinės Karalystės, tačiau daugelis jų su liūdesiu suprato, kad dėl pandemijos iki projekto starto į Lietuvą grįžti vis dėlto nespės…

Jei kai kurie lietuviai ryžtingai anketą pildė patys, kitiems padrąsinimą suteikė draugai, kurie registracijos formą užpildė už vienišus savo bičiulius. Kai kam tai ir liko tik geras pokštas, o kai kurie atvirai pripažino – jei ne draugai, patys tikriausiai to nebūtų išdrįsę padaryti. Tačiau projektas, kurio neriboja jokios sienos, yra būtent tai, ko jiems šią vasarą reikia labiausiai.

Lietuviai neslepia – merginos, kurios atvyksta į mūsų šalį, yra tokios, dėl kurių norisi nuversti kalnus. O net 2 dalyviai tikisi, kad projekte užgimę jausmai vien tik draugyste nesibaigs. Tikros meilės išsiilgę vyrai atviri – sėkmės atveju, jie svajotų net ir apie vestuves!

Tarptautinis TV3 ir Go3 projektas „Meilė be sienų“ nuo liepos pradžios pakvies pasinerti į meilės, užburiančio flirto ir netikėtumų kupiną kelionę, kartu su jokių kliūčių neribojamos, tikros meilės ištroškusiais dalyviais.

Intriguojantis ir toks vienintelis vasaros nuotykis „Meilė be sienų“ – jau nuo liepos pradžios per TV3 ir Go3!

 

 

 

 

Jums gali patikti