Naujienų portalas

10 „Blic” klausimų Domantui Mašidlauskui

Šį kartą 10 „Blic“ klausimų uždavėme papuošalų kūrėjui Domantui Mašidlauskui. Domanto iš akmenų ir „Swarovski“ kristalų kurtais vyriškais aksesuarais puošiasi stilingi žmonės bei žinomi atlikėjai. Vaikinas mums atskleidė, kas jį įkvepia kasdieniniams darbams ir kokia jo didžiausia svajonė.

Koks žmogus yra jūsų gyvenimo autoritetas, įkvėpėjas?

Autoritetų turiu keletą. Vieną iš didžiausių galiu priskirti savo šeimą, kurie sukūrė man labai spalvingą ir gražią vaikystės pradžią, suteikė sąlygas užsiimti norima veikla. Iki šių dienų sulaukiu daug gyvenimiškų patarimų, ir apie šeimos narių patirtis, sėkmės kelius, semiuosi kiek įmanydamas daugiau, nes galima tikrai labai daug ko pasimokyti. O didžiausio įkvepimo semiuosi iš mados namų kūrybos kaip: Yves Saint Laurent, Alexander McQueen, Balmain, Iris Van herpen.

Taip pat labai daug įkvėpimo pasisemiu ir iš muzikos, pavyzdžiui, visiems gerai žinomų atlikėjų: Beyonce, Michael Jackson, Beissoul, grupė kuri ateiviškai unikali ir begalo daug žadanti, bei Benas Aleksandravičius, kuris sparčiai kyla karjeros laiptais ir kaskart suburia vis didesnės žmonių minias. Tai žmonės, kurie tikrai suteikia daug įkvepimo.

Įsivaizduokite, jog sutinkate 16-metį save – ką jam pasakytumėte?

Jeigu sutikčiau šešiolikmetį save, tiesiog prisėsčiau, pasidžiaugčiau  akimirka stebint viską is šono ir nieko nekeisčiau: nieko nesakyčiau, nes tos akimirkos padarė mane tuo, kuo aš esu dabar, o dabar aš be galo laimingas ir gyvenimiško įkvėpimo pilnas žmogus.

Drabužis, be kurio neįsivaizduojate savo garderobo?

Jeigu atvirai, be kojinių negalėčiau niekur išeiti, aišku atmetant baseinus ar vietas, kur jos tiesiog nereikalingos.

Kokie yra jūsų hobiai?

Dar prieš kūrybą gimęs hobis – skateboarding’as (liet. riedlenčių sportas). Ekstremalus, labai koncentracijos reikalaujantis sportas, padedantis atitrūkti nuo pašalinių minčių. Šis sportas kaip ir kūryba, kiekvienas tavo veiksmas reikalauja begalinio tikslumo bei kruopštumo.

Su kokia žvaigžde norėtumėte nueiti į pasimatymą/pietų/vakarienės?

Pirmenybę skirčiau muzikos atlikėjai Beyoncei, kadangi ji be galo chraizmatiška moteris, nesuvokiamai daug pasiekusi, kiauriai einanti viską ir nenusakomai graži. Tokius žmones vadinu tiesiog angelais, atsiųstais į žemę. Ir net nedvejoju, kad sėdint prie vieno stalo su Penelope Cruz širdis permuštų tikrai ne vieną kartą (juokiasi).

Kuo pastaruoju metu labiausiai džiaugiatės?

Gal tai skamba kiek ir savanaudiškai, bet labiausiai šiuo metu džiaugiuosi savo užsidegimu kūrybai, kuri manęs neapleidžia ir dideliais žyngsniais stumia įgyvendinti sparčiai augantį naują projektą.

Jei turėtumėte galimybę pabūti kito žmogaus kailyje, kuo norėtumėte tapti?

Įsikūničiau į vieną iš faraonų, kad pamatyčiau ir suprasčiau, kaip buvo pastatyta Gizos piramidė bei kokiais prietaisais taip juvelyriškai viskas buvo sudėliota.

Jūsų pats mėgstamiausias patiekalas/valgis?

Esu visiškai atsidavęs jūros gėrybių patiekalams bei vytintai mėsai  ir ne kartą esu minėjęs, kad ir kiek būčiau prisivalgęs, šiems gėriams vietos visada rasiu.

Kur labiausiai norėtumėte nukeliauti? Kodėl?

Labiausiai norėčiau nukeliauti ten, kur dažniausiai matomi mėlynieji banginiai. Tai būtų nepakartojama patirtis. Prie jų prisiliesti ir pajusti, kokia iš tikrųjų gamta yra nenusakomai stebuklinga. Galėčiau net teigti, kad tai viena iš didžiausių mano svajonių.

Kas yra jūsų stiliaus ikona?

Stiliaus ikonos neturiu, nes savo įvaizdį visada kuriu pagal nuotaiką, derinu spalvų kontrastus, įtraukiu akcentines spalvas bei naudoju nemažai aksesuarų, ir visada stengiuosi jį palaikyti unikaliai iškirtinį.

Jums gali patikti