Naujienų portalas

10 „Blic“ klausimų Marijai Simonai Šimulynaitei

Šiandien 10 „Blic“ klausimų užduodame labai įdomiai, taletingai asmenybei Marijai Simonai Šimulynaitei. Ši moteris– režisierė, choreografė, lektotrė. Nuo 2008 m. Marija yra pastačiusi virš 30 spektaklių, tarp kurių yra operos, šiuolaikinio baleto, muzikiniai, bei dramos spektakliai. Dabar Simona įtemptai ruošiasi Vasario 15 dienos premjerai. Garsi režisierė pristato įspūdingą dramos ir šokio spektaklį „Mindaugas“, kuris įvyks Rusų dramos teatre.

Kas yra jūsų stiliaus ikona?

Mano stiliaus ikona yra mano pasąmonėje susikūrusi moteris. Tai sintezinė asmenybė susidedanti iš Coco Chanel, Gareth Pugh, mano močiutės, Juozo Statkevičiaus, Žanos d‘Ark ir Kate Middleton.

Kur labiausiai norėtumėte nukeliauti? Kodėl?

Norėčiau būti tuo žmogumi, kuris pirmas iš Lietuvos nusiperka skrydį pažintinei kelionei- žemės palydovu! Be galo traukia viskas, kas yra už mūsų žemės ribų.

Be kokio daikto neįsivaizduotumėte savo gyvenimo?

Negalėčiau gyventi be šventojo rašto – biblijos…

Jūsų pats mėgstamiausias patiekalas/valgis?

Mėgstamiausias patiekalas yra… daug austrių, krevečių, omarų, burgundiškų sraigių, ikrų ir visa tai turi būti pagardinta geru prosecco arba „Bloody Mary“ (juokiasi) . Dar pageidautina, kad skambėtų gyva muzika – V.A.Mocarto kūriniai.

Kur dažniausiai praleidžiate atostogas?

Ten, kur beveik nėra žmonių. Kur daug medžių, yra didelis arba ilgas vandens telkinys. Senas namas… užkraunanti energetika… keli šunys ir mylimas vyras.

Jei turėtumėte galimybę pabūti kito žmogaus kailyje, kuo norėtumėte tapti?

Norėčiau bent trumpam tapti Stephen Hawkin‘su ir bent trumpam pabandyti suprasti, kas vysta to žmogaus galvoje, ir kas yra ta „visko teorija“ (dabar niekaip nesigauna to padaryti…)

Su kokia žvaigžde norėtumėte nueiti vakarienės?

Norėčiau su Donaldu Trumpu, gerai pavakarieniauti… Tada pasinaudočiau situacija, seksualiai jį išnaudočiau, ir iš karto pasidaryčiau pasaulinio lygio žvaigžde, kuriai nebereikėtų dėl nieko sukti galvos (juokiasi).

Įsivaizduokite, jog sutinkant 16-metį save – ką jam pasakytumėte?

Sakyčiau: vaikeli nevaidink erelio, imk virvę, riškis akmenį, ir šok nuo tilto, nes per savo būsimus 18 gyvenimo metų nieko doro taip ir nenuveiksi (juokiasi).

Koks žmogus yra jūsų gyvenimo autoritetas, įkvėpėjas?

Motina Teresė: tarp žmonių gyvenk taip, lyg Dievas tave matytų. Kalbėk su Dievu taip, lyg žmonės tave girdėtų.

Jei gautumėte burtų lazdelę, ką pirmiausia su ja nuveiktumėte?

Išvalyčiau Lietuvą nuo „purvo“, kad būtų visur viskas „sterealu ir tvarkinga…

Akimirkos iš dramos ir šokio spektaklio „Mindaugas“

 

Bilietus platina Tiketa: http://www.tiketa.lt/LT/justinas_marcinkevicius_mindaugas_18024

Jums gali patikti