Naujienų portalas

12 blic klausimų muzikos pasaulio guru Gediminui Andriškevičiui

Labai džiaugiausi, pagaliau pabaigėm su Makchu Pikchu albumą, išeksportuotas paskutinis garso takelis. Ačiū visiems už kantrybę, palaikymą, už meilę. Labai daug idėjom širdies ir laiko į šiuos įrašus. Šis etapas pasibaigė, prasidės naujas. Esu dėkingas, kad galiu kurti, bei gyventi.” – nesenai savo paskyroje rašė žinomas muzikantas. Šiandien 12 blic klausimų uždvėme energingajam Gediminui Andriškevčiui.

Kas yra jūsų stiliaus ikona? George Clooney- labai elegantiškas vyras, tikras džentelmenas.

Kur labiausiai norėtumėte nukeliauti? Šiai dienai esu jau mintyse kelionėje į Perų, turiu ten asmeninių reikalų, reikia prie Machu Pikchu selfi pasidaryti (juokiasi). Manau tai bus gyvenimo kelionė, O Šiaip tai, labai norėčiau nuskristi į kosmosą…

Geriausias stiliaus patarimas, kokį esate girdėję yra? Čia gal būtų labiau etiketo patarimas, kad vyras visada eidamas su moterimi palei gatve turi eiti arčiau gatvės, nes incidento atveju pirmas prisiimtu smūgį. Oh tos moterys (juokiasi)

Be kokio daikto neįsivaizduotumėte savo gyvenimo? Be ausinuko ir muzikos.

Kokią didžiausią staigmeną esate patyrę? Sutikau žmogų, kuris apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom, esu už tai labai dėkingas.

Kur dažniausiai praleidžiate atostogas?  Gamtoje, prie jūros. Kiekvieną vasarą nuvažiuoju į Neringą.

Jei turėtumėte galimybę pabūti kito žmogaus kailyje, kuo norėtumėte tapti? John’u Lennon’u,  manau tai viena įspūdingiausių asmenybių.

Kuo pastaruoju metu labiausiai džiaugiatės? Džiaugiuosi, kad baigėme dirbti prie antrojo Makchu Pikchu albumo, į kurį labai daug laiko ir pastangų sudėjau.

Su kokia žvaigžde norėtumėte nueiti į pasimatymą/pietų/vakarienės?  Vakarienės norėčiau nueiti su Fredžiu Merkuriu, o į pasimatymą… kažkada labai simpatizavau Janet Jackson, Kylie Minoque.O  dabar net nežinau.

Kokie yra jūsų hobiai? Sportas, tuo užsiimu kiekvieną dieną, taip pat muzika, ji visur mane lydi, jau nuo vaikystės. Paskutiniu metu daug skaitau.

Koks žmogus yra jūsų gyvenimo autoritetas, įkvėpėjas? Tėtis, jam dabar 87 metai ir jis iki dabar gyvena pilnavertį gyvenimą, dirba projektuotoju, sportuoja ir yra labai jaunatviškas.

Jei gautumėte burtų lazdelę, ką pirmiausia su ja nuveiktumėte? Gražinčiau į žemę buvusį grožį, gamtą, gyvūniją, miškus bei džiungles, vieną kitą dinozaurą, išvalyčiau žemę nuo šiukšlių bei taršos.

Makcu Pikchu oficiali paskyra  Facebook  https://www.facebook.com/makchumusic/

 

 

Jums gali patikti