Naujienų portalas

Banguotą sezoną prisiminęs J. Valančiūnas – apie didėjančią brandą ir vasaros tikslus

Nors Jono Valančiūno atstovaujamą „Pelicans“ ekipą sezono pradžioje lydėjo pralaimėjimų giltinė, Naujojo Orleano klubas spėjo įšokti ne tik į įkrintamųjų, bet ir į atkrintamųjų traukinius.
Reguliarųjį sezoną vos 3 pergalėmis ir 16 pralaimėjimų pradėjusi „Pelicans“ balandžio pabaigoje jau puikavosi 36 laimėjimais ir 46 nesekmėmis.
Visgi toli J. Valančiūno klubas nežengė ir pasibaigus reguliariajam sezonui – Naujojo Orleano komanda prieš Fynikso „Suns“ krito jau pirmajame atkrintamųjų rate.
Prie akivaizdaus komandos rezultatų pagerėjimo ženkliai prisidėjo ir J. Valančiūnas, tapęs vienu iš „Pelicans“ lyderiu. Lietuvis per beveik 30 minučių vidutiniškai pelnydavo po 17,5 taško ir atkovodavo po 11,6 kamuolio.
Pasibaigusio sezono pamokomis ir artėjančios vasaros planais „Pelicans“ bei Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės puolėjas dalijosi Lietuvos sporto universitete (LSU) vykusioje diskusijoje.
„Sezoną pradėjome gan vangokai, bet įsivažiavome. Labai daug naujų žaidėjų, naujas trenerių štabas ir dėl to reikėjo laiko. Galiausiai viskas susistatė į savas vietas, o mes išmokome žaisti vienas su kitu, todėl sezono pabaiga buvo tikrai nebloga“, – pasakojo LSU studentas.

Jums gali patikti