Naujienų portalas

Domas Dargis apie šeimos verslą: „Pasitikėjimo avansu gauni nemažai“

Dirbti kartu su tėvais – tai patogi gyvenimo pozicija, o gal kaip tik iššūkis? Kai vaikai pradeda dirbti tėvų įkurtame versle, aplinkiniai mano, kad žmogui pasisekė: turi gražiai skambančias pareigas, nieko neveikia ir dar gauna pinigų. Ar tikrai taip yra? Patirtimi dalinasi „Eika“ vadovas Domas Dargis.

Prieš ketverius metus vienos garsiausių šalyje statybos nekilnojamojo turto plėtros įmonių grupės „Eika“ vadovu tapo Domas Dargis. Anglijoje baigęs mokslus ir paauginęs karjeros raumenis jaunas vyras grįžo namo pasirengęs dirbti tėvų įkurtoje įmonėje, kai smogė 2007-ųjų ekonominė krizė. Staigiai pasikeitė visas verslo pasaulis, reikėjo gelbėti įmonę.

Domas Dargis laidos „Visi mes žmones“ filmavime. Vilnius, 2019-03-07. (Greta Skaraitiene/Fotobankas).

Tai, kad pavyko ją išsaugoti, man pelnė šeimos, kolegų pasitikėjimą, pasakoja Domas Dargis.

Į klausimą, ar labai šilta po tėvų saule, Domas atsakė taip: „Pradžioje atrodo, kad saulė šiltesnė, nes pasitikėjimo avansu gauni nemažai. Bet rezultatas vis tiek svarbu. Metai kiti – ir nepaslėpsi savo silpnybių, trūkumų, žinių ar kompetencijos stokos. Tai galioja visiems – taip pat ir šeimos nariui“.

Domas statybų versle sukasi nuo 12 metų: vasaromis dirbdavo „Eikos“ statybinių medžiagų parduotuvėje – pardavinėjo plyteles, atsuktuvus, plaktukus, maišė dažus.

Visgi buvo momentas, kai iškilo grėsmė, kad sūnus nepasuks tėvų pėdomis: būdamas 16-os metų Domas Dargis taip susižavėjo muzika, kad išmoko didžėjauti ir jau svajojo apie siautulingą karjerą. Kas privertė Domą persigalvoti ir stoti prie šeimos verslo vairo sužinosite sekmadienį laidoje „Visi mes žmonės“ 17.30 val. per TV3.

Irmanto Gelūno, Gretos Skaraitienės/ „ŽMONĖS Foto“ ir Aleksandro Broko nuotraukos

.

Jums gali patikti