Naujienų portalas

Erika Daugėlaitė- per karanatiną padeda jos pačios atrasti ir patikrinti receptai.

Erika Daugėlaitė, kvapų ekspertė ir ekonominių grožio verslo pagrindų pradininkė Lietuvoje į pasaulį ir susiklosčiusias situacijas stengiasi žiūrėti tik iš pozityvios pusės. Erika aktyviai sportuoja ir derina savo dienos rutinoje eterinius aliejus kartu su rytine mankšta, o kūną, mintis ir protą vakare atpalaiduoja aromatingoje vonioje. Sulėtėjus darbų tempui ir atšalus orams, moteris tikrai neketina pasiduoti slogiai nuotaikai, o nuo prastų emocijų ir akimirkų jai padeda jos pačios atrasti ir patikrinti receptai.

Kaip geriausiai pradėti rytą?

Rytą visuomet pradedu su dėkojimu visatai. Esu dėkinga, kad turiu savo jaukius namus ir švarią lovą, dėkinga už tai, kad mane supantys artimi žmonės yra sveiki, kad turiu planų, kuriuos galiu įgyvendinti ir savo darbais padėti kitiems. Padėka dienai suteikia ramybės, pilnatvės ir geros energijos.

Dabar ir žiemą daugiau leidžiame laiko namuose- koks jūsų namu jaukumo receptas?

Namų jaukumą galiu sukurti labai greitai ir labai paprastai. Ant palangių patiesiu tetos vąšeliu nertų servetėlių, ant jų puikuojasi žydintys vazoniniai augalai: pelargonijos, orchidėjos, maži švelnių spalvų rožių krūmeliai. Be abejonės, pagal nuotaiką namuose tvyro tam tikras parinktas kvapas. Jeigu trūksta energijos, renkuosi citrinų ir rozmarinų kvapus, o jei norisi ramybės: kadagių, kiparisų, kedrų ir mirų aliejus. Kvapas ir jaukumas man yra dvi neatsiejamos ir labai derančios dalys.

Jei jūsų draugai nusiminę, kaip juos paguodžiate, palaikote?

Jei matai nuliūdusį draugą, kartais tiesiog užtenka būti kartu ir jo išklausyti. Ne paklausyti, o išklausyti, įsigilinti į situaciją ir jį suprasti. Manau buvimas tyloje, pasivaikščiojimas gamtoje suteikia artimam draugui ramybės ir atgaivos. O kad mintys nebūtų liūdnos ir apatiškos – smagiai prisimename nuotykį iš kelionės ar vaikystės.

Geros nuotaikos receptas, ar pasidalintumėte su skaitytojais?

Teigiami potyriai iš kelionių ir pozityvūs atsiminimai man labai padeda liūdnesnėmis akimirkomis. Sumaišyti laikai oro uoste ir išlošta viena papildoma diena Čikagoje. Netikėta pažintis nardant Gili salose su vaikų psichologe iš Prancūzijos, pokalbis su Fisher salos vadovu sėdint ant šalikelės. Man sutikti žmonės ir patirtys iš kelionių sukuria dvasinį turtą, kuris yra puikus vaistas gerai nuotaikai.

Kur planuojate keliauti kitais metais ar šią žiemą jei leis aplinkybės?

Šią žiemą yra labai didelis noras išvažiuoti į kalnus, kur yra daug oro ir gamtos. Paprastai atėjus žiemos periodui rinkdavausi šiltus kraštus, tačiau šį kartą vidinis balsas sako, kad nori šalto, sauso oro ir beribių kalnų vaizdo. Labai tikiuosi, kad mano svajonė šiais arba kitais metais išsipildys.

Kas jus labiausiai palaikė per pirmąjį karantiną?

Pirmąjį karantiną labiausiai man padėjo išgyventi mano kūrybinis potencialas. Gimė naudingų idėjų verslui: pakeičiau elektroninę parduotuvę, kuri dabar yra tobulesnė, funkcionalesnė ir draugiška klientui, išmokau dirbti su video montavimo programomis, nugalėjau kameros baimę. Atsiradus papildomam laikui, jį panaudojau sisteminant sukauptas žinias ir asmeninę patirtį apie grožio verslą ir marketingą.

Ką darote ar veikiate, kai jaučiatės labai prislėgta ar liūdna?

Jei jaučiuosi liūdna aš turiu dvi išeitis: arba bėgimas arba miegas. Bėgimo metu atsiranda kūno laisvė, smegenys gauna labai daug deguonies ir tuomet ateina didelis laimės pojūtis ir džiaugsmas. Miegas antrasis mano vaistas, net ir trumpas kūno ir minčių atjungimas padeda į susiklosčiusias aplinkybes pažiūrėti daug ramiau ir paprasčiau.

 

 

 

 

Jums gali patikti