Naujienų portalas

Gražuolė policijos pareigūnė Ina: dieną žmonės nusifotografuoti, o vakare – iškeikia

22-ejų metų pareigūnė Ina Žukauskė dažnai atkreipia žmonių dėmesį. Daili šviesiaplaukė, dėvinti Lietuvos policijos uniformą ir besivedanti tarnybinį vokiečių aviganį Enzo, sulaukia ne tik aplinkinių šypsenų, bet ir pasiūlymų susipažinti. Tiesa, tik ne savaitgalio vakarais, kuomet lietuviai kardinaliai pasikeičia. „Būna geri žvilgsniai, šypsenos, nori žmonės nufotografuoti, bet jeigu atvažiuojam patruliuoti, tarkim, penktadienio vakarą į Vilniaus gatvę prie klubų, jau nieko gero, visi su keiksmažodžiais ar kitaip nori prisikabinti.“

Vyriausioji patrulė Ina tarnauja dar tik antrus metus, tačiau jau ne kartą buvo pakliuvusi į pavojingas situacijas. Girti, agresyvūs pažeidėjai dažnai net nekreipia dėmesio – ar prieš juos stuomeningas pareigūnas, ar mažutė pareigūnė. „Su kolega sulaikinėjom smurtautoją, ėmė mane spardyti“, – darbo užkulisius KK2 laidoje šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. per LNK papasakos pareigūnė Ina.

Inos darbas kelia daug streso vyrui Vytautui, kuris, beje, taip pat policijos pareigūnas. Vytautas ne kartą norėjo važiuoti į pavojingus iškvietimus su savo žmona, tačiau jis dirba kitame būryje ir taisyklės to neleidžia.

Ina pati dėl darbo pavojingumo nesijaudina. Mergina jau nuo vaikystės žinojo, kad taps pareigūne. Jau būdama dvylikos metų įstojo į Lietuvos šaulių sąjungą, vėliau tapo jaunąja policijos rėmėja. Meile tėvynei Ina užsikrėtė nuo mamos, kuri taip pat buvo pareigūnė.

Ina Žukauskė dalyvauja fotografo Vidmanto Balkūno surengtame konkurse „Aš tarnauju Lietuvai“. Projekto tikslas – padėkoti Lietuvą saugančioms karėms ir pareigūnėms ir padrąsinti kitas moteris rinktis tarnybą. Inos ir kitų išskirtinių Lietuvos karių bei pareigūnių istorijos – KK2 laidose per LNK.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jums gali patikti