Naujienų portalas

Į Seimą ketinanti kandidatuoti Eglė Kručinskienė žada mokesčius vyrams, lakstantiems paskui sijonus

„Galiu pamokyti Seimo narius, kaip gyventi su vienu vyru trisdešimt metų“, – šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ paklausta, ką galėtų gero nuveikti tėvynės labui, atsakė vaikų atėmimo skandale išgarsėjusi Eglė Kručinskienė.

Laidos vedėjos Rūtos Mikelkevičiūtės paprašyta patikslinti, ar tai reiškia, kad neištikimiems, besiskiriantiems ar paskui sijonus lakstantiems parlamentarams bei kitiems Lietuvos vyrams ji pakeltų mokesčius, E. Kručinskienė atsakė: „Taip!”.

Į Seimą ketinanti kandidatuoti kaunietė išgarsėjo tuomet, kai šeimos mažamečiai vaikai atsidūrė laikinoje globoje, praeiviui pranešus, kad motina gatvėje sudavė savo sūnui. Tačiau vaiko teisių specialistai teigė, kad vaikai paimti dėl ilgalaikių auklėjimo ir drausminių metodų, atitinkančių smurto požymius. Vis dėlto Kauno apygardos teismas galiausiai išteisino Eglę Kručinskienę smurto prieš vaiką byloje.

„Moku bendrauti su advokatais, moku bendrauti su žiniasklaida, laimėjau teismą“, – savo gerąsias savybes padėsiančias atlikti Seimo nario darbą vardino moteris. Paklausta, ar moka anglų bei rusų kalbas, kaunietė sakė nematanti reikalo mokėti. Ji pasakojo, kad niekuomet neturėjo motyvacijos mokytis, nes neturėjo aukštąjį mokslą pabaigusių tėvų, neturėjo rėmėjų, kurie galėtų finansuoti studijas.

E. Kručinskienė sakė, kad Seimo nario atlyginimas jos šeimai būtų ryškus indėlis į gerovę, tačiau labiausiai Seime ji nori atsidurti ne dėl pinigų, o dėl noro atstovauti tokius pačius kaip ji.

„Atstovausiu neišsilavinusiems, vargingai gyvenantiems lietuviams, nes dabartiniai Seimo nariai nelabai supranta, kuo mes gyvename“, – šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Valanda su Rūta“ kalbės Eglė Kručinskienė. Tiesa, kaunietė gerokai pasimetė, kai iš laidos vedėjos sužinojo, kad Seimo nario atlyginimas jai būtų mokamas iš mokesčių mokėtojų pinigų.

Jums gali patikti