Naujienų portalas

Jėgos aitvarų čempionė Gabrielė Pioraitė atidarė mokyklą: noriu dalintis savo aistra

Jei bent dalis to, kaip apie jėgos aitvarus kalba šio sporto entuziastai yra tiesa, nenuostabu, kodėl vis daugiau žmonių pamilsta kaitavimą. Neaprėpiamos laisvės pojūtis, kūno ir dvasios meditacija, visa apimanti ramybė, sugrįžus į krantą – tai patirtys, kurios nepalieka abejingų. Jėgos aitvarai vadinami geriausiu būdu atsipalaiduoti ir kartais netgi kardinalius pokyčius,vertybių perkainojimą atnešančia veikla. Gabrielė Pioraitė yra viena iš tų, kuriems pažintis su jėgos aitvarų sportu tapo lemtingu ir gyvenimą keičiančiu įvykiu.

Kaitavimas – meilė iš pirmo žvilgsnio!

2016 m. išbandžiusi kaitavimą, Gabrielė iškart įsimylėjo šį sportą ir netrukus darbą ofise, dalykinę aprangą, aukštakulnius pakeitė vėjas, vanduo ir naujas gyvenimo būdas. Šiandien Gabrielė, o už gimtinės ribų – Gabby, žinoma kaip aitvarų sporto profesionalė, daugkartinė įvairių čempionatų dalyvė ir prizininkė, pasaulio rekordininkė. Savo asmeninę pergalę ir pasaulio rekordą, kurį jai pavyko iškovoti 2020 m. Keiptaune, iššokus 23,6 m, Gabrielė skyrė visoms moterims ir tiems, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi.

Drąsą galima išsiugdyti

Gabrielė sako, visa savo esybe patyrusi kaitavimo teikiamą vertę asmeniniame ir profesiniame gyvenimuose: atsirado daugiau motyvacijos, pozityvumo, o didžiausia sąjungininke tapo drąsa. „Daug kas galvoja, jog drąsa yra įgimta ir nedaugelis žino, jog ji yra įprotis, kurį galima išugdyti, – teigia mergina, – tą suprasdamas kiekvienas gali prisijaukinti kaitavimą ir plėsti savo galimybių ribas, ugdytis drąsą.“ Ne mažiau šioje veikloje Gabrielę žavi nuostabi ir aktyvi bendruomenė. „Tai ne tik sportas, tai – aktyvus laisvalaikio būdas, sportas, bendruomenė ir gamta, tai laimė, emocijos, patirtys ir daug daugiau“ – šypsosi ji.

Neįmanoma nupasakoti, reikia patirti

„Esu tiesiogine ta žodžio prasme pamišusi dėl kaitavimo ir noriu dalintis šia aistra su kitais“ – sako Gabrielė. Dėl to ji ryžosi žinias ir patirtį pritaikyti, atidarydama savo kaitavimo mokyklą Gspot Kiteboarding Svencelėje. Tai – aktyvaus laisvalaikio erdvė, kurioje kiekvienas norintis gali išbandyti jėgos aitvarus, rasti bendraminčių ir gal net patirti gyvenimą keičiančių nuotykių.

Svencelė, įsikūrusi prie Kuršių marių, pasak Gabrielės, yra unikalus rojaus kampelis, kuriame visada galima sutikti pamišusių dėl vėjo žmonių. Dėl marių pakrantės ypatumų Gspot yra labai svetingas naujokams, tad nepriklausomai nuo įgūdžių čia visi turi idealias sąlygas mėgautis kaitavimu.

Oficialus video

https://www.facebook.com/gspotkiteboarding/videos/786671798623954

 

Jums gali patikti