Naujienų portalas

Karolina Meschino: „Pasirodo suaugusiųjų gyvenime viskas daug sudėtingiau“

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis socialinių tinklų žvaigždė, buvusi Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus kolegė – Karolina Meschino. Mergina atvirai ir smagiai pasakos apie itin pasikeitusį jos gyvenimą, naujas patirtis, iššūkius ir netikėtumus, su kuriais susiduria.

Justinas Jankevičius, išvydęs Karoliną, džiugiai ją sveikino: „Man labai smagu matyt, kaip tau gerai sekasi: ir parduotuvė, ir butą naują dabar nusipirkai ir zaliotas“, – kaip visad, šmaikščiai kalbėjo Justinas.

Socialinių tinklų žvaigždė neslėpė, kad dabar išgyvena tikrai labai intensyvų ir keistą laikotarpį.

„Mano gyvenime vyksta belenkiek visko. Dabar tikrai labai užsiėmus esu. Nuo to laiko, kai sužinojau, kad laukiuosi, stengiuosi viską suspėti padaryti, kol dar galiu. Nusprendžiau įsigyti būstą. Paskolas gauti pasirodo milijonai reikalų, 3 mėnesius užtrunka dokumentus susitvarkyt. Pasirodo viskas daug sudėtingiau suaugusių gyvenime“, – pasakojo Karolina.

Mergina neslepia, kad, ji, kaip ir visos besilaukiančios moterys, patiria ir tam tikrų naujų, ją labai stebinančių būsenų.

„Tas nėštuminis laikotarpis tikrai keistas. Nevėmiau nei karto. Bet pasidariau labai jautri. Visada buvau jautri, bet dabar ypatingai. Esu apsiverkus dėl meškų, tiksliau dėl meškiuko, kuris niekaip negalėjo į medį įlipti. Muzikai labai jautri pasidariau“, – atvirai kalbėjo Karolina.

Be to, pasakojo, kad ji,  kaip ir dauguma nėštukių, jaučia ypatingą potraukį tam tikram maistui ar kvapams.

Buvo laikotarpis, kai žiauriai norėjau mėsos. Jei makaronai, tai kad būtų bolonezė, faršas, steiko su krauju labai norėjau. Atsirado labai didelis jautrumas kvapams. Pradėjau nekęst kaparėlių ir pistacijų. Bet pradėjau dievint benzino kvapą. Faktas, kad dabar neatpažįstu savęs“, – sakė K. Meschino.

Dėl ko panikuoja žavioji Karolina? Kokie klausimai ją erzina? Ką pamiršta jos širdies draugas Dominykas? Dar daugiau pokalbių i smagių žaidimų – „Gero vakaro šou“ studijoje – šiandien, 19.30 val. per TV3!

 

 

 

 

Jums gali patikti