Naujienų portalas

Karolina Nevoina, kartu M. Mikutavičiumi įrašiusi „Aš Širdyje Labai Myliu Savo Mamą“, Mamos dienos koncertą surengė socialiniame tinkle

Švelnesnei karantino formai Lietuvoje galiojant iki gegužės 11 dienos, masiniai renginiai bei koncertai kol kas neleistini. Tačiau net ir draudimams galiojant, žmonės keičia įpročius ir prisitaiko prie naujo gyvenimo būdo. Mamos dienos proga, mamos ir dukros būrėsi į sentimentalų ir vienijantį koncertą, transiliuotą gyvai per socialinį tinklą „Instagram“. Inovatyviai dabartinėmis sąlygomis pramogauti ir pažymėti Mamos dieną, nusprendė lietuvių įkurtas mados ženklas „Le SLAP“, pakvietęs K. Nevoiną, dar žinomą kaip Marijono Mikutavičiaus „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ dainos partnerę. Koncerto metu, moterys buvo skatinamos sveikinti mamas, dainuoti drauge, neišeinant iš namų ir mėgautis pakilia, šventiška nuotaika.

„Nusprendėme, kad ir mes galime savo moterims padovanoti koncertą. Nereikia laukti, kol kas nors paims ir sukurs šventinę nuotaiką. Užaugau klausydamasi sentimentalios Marijono Mikutavičiaus dainos apie mamą, todėl man buvo labai svarbu, kad nuotoliniu būdu moterys vėl galėtų pajusti tą patį džiaugsmą, kuomet prieš dešimt metų rinkdavomės didžiuosiuose stadionuose ir jausdavome vieningumą, būdami kartu“,- pasakoja V. Vaičiulienė, „Le SLAP“ bendraįkūrėja.

Karoliną Nevoiną atliko šį ir dar kitus kūrinius auditorijai, kuri rinkosi mados ženklo „Instagram“ paskyroje. Tiesioginės transiliacijos metu Karolina atliko kūrinį, kurį lygiai prieš 10 metų pirmą kartą įrašė TV3 studijoje, kartu su Marijonu Mikutavičiumi. Dar pernai dainą atlikusi Karklės festivalyje Karolina pasakoja, jog nors prabėgo daugiau nei 10 metų, prieš festivalį pats Marijonas susisiekė su ja, pasiūlydamas dainą vėl atlikti kartu.

Pati K. Nevoina šiuo metu gyvena Paryžiuje, kur studijavo meno ir kultūros vadybos magistrą, tačiau dabar karantinuojasi Lietuvoje. Dainuoti ji pradėjo vos trejų metų, o būdama penkerių, Karolina atsidūrė nacionalinėje televizijoje, kur dalyvavo tarptautiniame dainų konkurse. Dar būdama maža mergaite, Karolina dainas rašė pati arba kartu su drauge – gal todėl toks nuoširdumas pakerėjo ir M. Mikutavičių, todėl ji legendinę dainą „Aš širdyje labai myliu savo mamą“, skambėjusią kiekviename Lietuvos daugiabutyje, galėjo atlikti drauge, būdama vos dešimties.

Sentimentalus „Le SLAP“ inicijuotas koncertas, pritraukė tūkstančius moterų, kurios žiūrėjo K. Nevoinos pasirodymą ir dainavo kartu. Net ir sunkiu krizės metu, žmonės rinkosi išreikšti meilę mamoms, panašiai kaip ir prieš keletą dešimtmečių, kuomet į koncertus rinkdavosi tūkstančiai, o Marijono Mikutavičiaus dainų eilutes visi niūniuodavo mintinai.

 

 

 

Jums gali patikti