Naujienų portalas

Legendinė diktorė Laima Kybartienė prabilo apie išgyventą klinikinę mirtį

„Nėra pabaigos, tik pradžia…“, – jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ sakys legendine diktore vadinama televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė. Moteris pirmą kartą televizijoje atvirai papasakos apie savo gyvenimą, kurį aprašė pirmoje savo knygoje „Koralų šypsenos“. Garsi vedėja neslėps, kad ilgus metus kovojo su vyro alkoholizmu, ir buvo akimirkų, kai būdama televizijos veidas, etalonas, turėjo šypsotis iš televizijos ekrano, nors namuose išgyveno siaubą.

Pasakodama apie savo gyvenimą Laima prabils ir apie dar vieną patirtį – klinikinę mirtį sudėtingos operacijos metu prieš keletą dešimtmečių. „Skridau mirties tuneliu. Jis nebuvo baisus, jis buvo nuostabus, žibantis, nusėtas koralais. Norėjau ten likti, tačiau išgirdau, kad ne dabar, kad man dar ne laikas. Buvo smalsu, ar galiu apie tai papasakoti žmonėms, ir išgirdau atsakymą, kad taip…“, – sakys L. Kybartienė.

Tuo metu žurnalistė, knygų „Vienos krūties istorija”, „Lūpdažio pamokslai“ ir kitų autorė Erika Umbrasaitė pasakos apie savotišką pabėgimą į Prancūziją atrasti naujos savęs po įveikto krūties vėžio. „Turėjau viską, išskyrus gyvenimą“, – sakys E.Umbrasaitė.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Jums gali patikti