Naujienų portalas

Leo ir Bružą nustebino kelionė į Bulgariją: „Čia pigiau nei galima įsivaizduoti“

Šį sekmadienį žiūrovų laukia dar viena populiaraus TV3 kelionių šou „Metam monetą“ laida. Projekto vedėjai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas leisis į penktąją kelionę. Šįkart jiedu lankysis Juodosios jūros skalaujamame, Rytų Bulgarijoje įsikūrusiame uostamiestyje Varnoje. Kurortas paliks įspūdį abiem keliautojams – čia pigiau nei galima įsivaizduoti!

 Kaip visuomet, Leo ir Bružas savo savaitgalio likimą – kuris taps turtuoliu, o kuriam teks kaip reikiant susiveržti diržus – spręs metę monetą. Tas, kuris atspės, kas iškris, gaus belimitę kortelę ir galės sau leisti laiką viską nė kiek neskaičiuodamas pinigų. Tuo tarpu kitam vedėjui visai savaitgalio kelionei bus skirta vos 100 eurų.

Keliautojų skirtumai pagal biudžetą išryškės jau pirmosiomis laidos minutėmis. „Keliauti automobiliu nuo Varnos iki Burgaso užtrunka maždaug valandą, todėl patogus „Mercedes“ odiniu salonu, su kondicionieriumi ir asmeniniu vairuotoju Martinu – pats  komfortiškiausias būdas keliauti ne tik iki viešbučio, bet ir po apylinkes! Ech, prie tokios prabangos lengva priprasti…“ – džiaugsis laimingasis keliautojas.

Tuo tas nuotykių ieškotojas, kuriam nepavyks atspėti mestos monetos burtų, pasinaudos patarimais, kuriuos išgirdo dar prieš atvykdamas į šalį. „Prieš kelionę į Bulgariją teko nemažai skaityti apie vietinius taksi vairuotojus bei tai, kad jais aklai pasitikėti nederėtų. Dažnu atveju taksometro mašinose tiesiog nebūna, o pasiekus kelionės tikslą, vairuotojai paprašo du ar tris kartus didesnės sumos nei buvo sutarta“, – sakys jis.

 Bičiuliai Leo ir Bružas, kaip ir kiekvienoje kelionėje, per trumpą laiką stengsis pamatyti kuo įmanoma daugiau kurorto grožybių. Abu bus nustebę, jog Bulgarija iš kitų Europos šalių išsiskiria daugumai itin aktualiu privalumu.

„Bulgarija džiugina gerokai mažesnėmis kainomis nei lietuviška Palanga ar Šventoji. Nieko stebėtino, kad šią šalį savo atostogų kryptimi dažnai renkasi ne tik saulės ir šiltos jūros išsiilgę keliautojai, bet ir tie, kurie taupo“, – kalbės Leonardas.

Improvizacijų meistras A. Bružas pasakos, jog Bulgarijoje didžioji dalis vietinių gyventojų kalba italų, anglų bei vokiečių kalbomis, o tai ypač palengvina viešnagę svečioje šalyje. Aktorius atskleis, kokį pirmą patarimą išgirdo vos atvykęs į vieną geidžiamiausių turistų poilsio vietų. „Ne tik lydintys gidai, tačiau ir vietiniai pabrėžia, jog mums įprastas „taip“ jiems reiškia „ne“ ir atvirkščiai. Tačiau dėl to pergyventi neverta – reikia tik prisitaikyti“, – sakys aktorius.

Rytų Bulgarijoje įsikūręs uostamiestis Varna, skalaujamas Juodosios jūros, keliautojus labiausiai vilioja nuolat šviečiančia saule, malonaus smėlio paplūdimiais, trumpu, vos 3 valandas trunkančiu skrydžiu iš Lietuvos bei itin žemomis kainomis, tad „Metam monetą“ herojams tai yra puiki vieta jų nuotykiui.

Kuris iš vedėjų šį savaitgalį mėgausis prabangia, skandinavišku stiliumi įrengta privačia vila, susipažins su Nesebaro miesto grožybėmis bei apsilankys turbūt vieninteliame tokiame pasaulyje eko bare, kurio vidus primena stalaktitais nuklotą urvą? O kuriam teks atidžiai skaičiuoti išlaidas ir sukti galvą, kur pigiai ir ramiai praleisti naktį bei pasinaudoti vietinių gyventojų patarimais?

 

Visa tai paaiškės jau šį sekmadienį, 19.30 val. kelionių šou „Metam monetą“ laidoje tik per TV3!

Jums gali patikti