Naujienų portalas

Lietuvių kūėjai pristatė prabanga tviskančią kalėdinę fotosesiją

Modelis, tituluota gražuolė Justina Ieva Steponavičiūtė drauge su seserimi Jūrate Steponavičiūte įsiamžino prabangių papuošalų kalėdinėje fotosesijoje.

Žinomos moterys prieš objektyvą pozavo pasipuošusios garsios aksesuarų kūrėjos, vilnietės Kristinos Abraitienės dirbiniais. Prekės ženklo „K Art“ įkūrėja puošmenas kuria jau daugiau nei penkerius metus. Kūrėja išgarsėjo posakiu, kad ypatingos moterys puošiasi ir be progos. „Kiekviena pasipuošusi moteris jaučiasi ypatinga ir išskirtinė, o tai suteikia jai didžiulio pasitikėjimo savimi“, – įsitikinusi K. Abraitienė, kuriai norisi, kad moterys nebijotų pasijausti prabangiai, it tikros karalienės.

„K Art“ šventinėje aksesuarų linijoje gausu naujausios kolekcijos „Swarovski“ kristalų, papuošalai išsiskiria masyvumu ir išskirtiniu puošnumu. „Kuriu moteriai, kuri mėgsta prabangą, išskirtinumą, aksesuarais ir drabužiais trokšta pabrėžti pasitikėjimą savimi“, – teigia kūrėja, neretai puošianti ir pramoginių šokių šokėjas pasirodymams scenoje – kuria joms papuošalus, dekoruoja kristalais drabužius.

K. Abraitienė savo kūryba jau spėjo pelnyti žinomų žmonių simpatijas ir pasitikėjimą. Atlikėjos Katažina Zvonkuvienė, Nijolė Pareigytė, Eglė Jakštytė, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė, iliuzionistas Mantas Wizard, grupės „Queens of Roses“ narės mielai puošiasi „K Art“ papuošalais. Kūrėjos darbus publikuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje leidžiami mados ir stiliaus žurnalai.

Papuošalų autorė jau ne pirmą kartą bendradarbiauja su išskirtinio braižo fotomeninke Vera Gorbačiova. „Drauge su studijos  „7 Walls“ įkūrėja norėjome surengti karališka prabanga tviskančią šventinę fotosesiją, kurioje būtų pristatomi tik lietuvių kūrėjų darbai“, – apie neeilinį sumanymą kalbėjo K. Abraitienė. – Fotografė V. Gorbačiova magiškai ir prabangiai žengia šios žiemos stiliumi ir nuotaika. Pastebėjau, jog ji savo kūryboje neieško deimantų pelenuose, o pati juos kuria savo foto darbuose.“

Šiuo metu fotografė V. Gorbačiova, kurios foto darbai tapogi ne kartą buvo publikuoti užsienio ir Lietuvos žurnaluose, ruošiasi netradicinei parodai „Architektūra ir mada“, kurioje pristatys savo darbus iš Milano, Paryžiaus ir Romos. Gerbėjai dar mena įspūdingą autorės parodą, pristatytą mados guru Aleksandro Vasiljevo šou „Alchemija“ metu.

Garsiosios seserys Ieva Justina ir Jūratė Steponavičiūtės projekte dalyvavo ne tik kaip modeliai, bet ir kaip kūrėjos. Jos pačios bei kitos prieš V. Gorbačiovos objektyvą pozavusios merginos, buvo pasipuošusios ne tik K. Abraitienės papuošalais, bet ir „Step by Step“ vakarinėmis suknelėmis. Šis vilniečių seserų Steponavičiūčių įkurtas prekės ženklas skirtas, savimi pasitikinčiai moteriai, kuri vertina kokybę, eleganciją ir tikrają prabangą.

Dar viena ypatinga fotosesijos dalyvė, šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenanti žinoma kaunietė Eglė Vaitkevičė. Jau keletą metų Eglė garsėja kaip parfumerė, kurianti kvapų kompozicijas iš retų ir prabangių aukščiausios kokybės medžiagų. Jos įkurtą „Exaltatum“ ekskliuzyvinę parfumeriją yra pamėgę nišinių kvepalų mylėtojai iš Europos, JAV, Artimųjų Rytų.

Šukuosenas fotosesijos modeliams kūrė plaukų stilistė Ksenija Zbrujeva, įvairių grožio projektų dalyvė, laimėjusi 1-ąją vietą „Avangard“ rungtyje Metų kirpėjo konkurse; makiažą –Vilniaus Dizainos kolegijos dėstytoja Jelena Liaudinienė. Fotostudiją įmantriai dekoravo floristė Monika Simanavičiūtė, besistengianti savo kūryboje miksuoti netikėčiausius puošybos stilius bei elementus.

Veros Gorbačiovos nuotr.

Jums gali patikti