Naujienų portalas

M. Stasiulis – atvirai apie mylimąją Mildą, sužadėtuves ir bendrą jų aistrą buriuoti

Televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis niekuomet nebuvo linkęs atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, tačiau šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės galimybę išvysti retą išimtį. Žinomas vyras ne tik papasakos, kokia aistra yra jį užvaldžiusi, bet ir praskleis santykių su sužadėtine Milda Vyšniauskaite paslapties šydą.

Atšilus orams pora vis dažniau laiką leidžia Nidoje – čia juos traukia bendras pomėgis buriuoti ir prieplaukoje laukianti jachta, į kurią jiedu pakvietė ir laidos „Pasaulis pagal moteris“ filmavimo komandą.

Ši jachta – ypatinga, mat kapitono teises turi tiek Mindaugas, tiek Milda. Laidos žiūrovai pamatys,  kaip jiedu čia pasidalija darbais bei kur planuoja plaukioti šią vasarą. Tačiau Mindaugas atviraus ne tik apie bendrą savo ir mylimosios aistrą – su žiūrovais jis žada pasidalinti ir kur kas labiau asmeniškomis istorijomis.

Viską pakeitė tinkama moteris

Savo asmeninį gyvenimą visuomet po devyniais užraktais slėpęs Mindaugas dabar kaip niekada atviras. Iki šiol vengdavęs kalbėti apie savo jausmus, sutikęs Mildą, jis pripažįsta pasikeitęs. Įdomiausia, kad ypatingą vaidmenį poros pažinties istorijoje suvaidino ir žymusis dainininkas Saulius Prūsaitis!

Daugelį žiūrovų nustebins ir atviras Mindaugo pasakojimas apie sužadėtuves. Pasirodo, kad paprastai žodžio kišenėje neieškantis televizijos laidų vedėjas besipiršdamas prarado kalbos dovaną!

„Milda stresinę situaciją išgyveno vyriškai. Sako, gerai gerai, duok tą žiedą, tipo, nesiparink, viskas yra gerai“, – juoksis laidoje ne itin sklandų pasipiršimo procesą prisiminęs Mindaugas.

Tačiau pati Milda neslėps, kad tokio mylimojo žingsnio tąkart ji nesitikėjo. Žinoma, mergina ištarė „taip“ – juk abejonių dėl savo žmogaus ji neturėjo.

Tai, kad jiedu yra puiki komanda, pora suprato jau pirmojoje savo kelionėje į Balį.  Veikdami kartu jiedu jau patyrė begalę nuostabių dalykų, o patys įdomiausi, žinoma, laukia ateityje. „Mūsų komanda yra daugiau negu aš galėjau tikėtis“, – šypsosis laidoje Milda.

Norintys daugiau sužinoti apie šią porą bei kurias vienas kito savybes jie vertina labiausiai, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“.

Vasaros karštis ir aistra

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ sukurs ryškią, vasaros atostogomis kvepiančią puokštę.

Čia puikiai derės Nidą primenančios smilgos, saulę menančios gerberos, pievomis alsuojanti žaluma, o hiperikos uogytės primins akmenukus pajūry. Visą šį grožį vainikuos bijūnai – meilės simbolis.

Ši didelė, įspūdinga puokštė bus tarsi spalvingos, ryškios ir drąsos vasaros pranašė. Juk būtent tokia ir turi būti vasara!

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

Jums gali patikti