Naujienų portalas

Meilės istorija, sužavėjusi tūkstančius: mylimąjį „X faktoriaus“ žvaigždė Clara sutiko savo pačios kavinėje

Prancūzė Clara ir lietuvis Arūnas – vieni ryškiausių šių metų TV3 projekto „X faktorius“ dalyvių. Kiekvieną sekmadienį jie žiūrovams dovanoja mažą menišką spektaklį, įkvėptą meilės šokiui ir vienas kitam. Šokis juos suvedė ir vienija iki šiol, o apie tai, kaip gimė jų meilė ir ar skamba poros vestuviniai varpai, jų gerbėjai sužinos jau šį sekmadienį, laidoje „Pasaulis pagal moteris“.

Clara Lietuvoje gyvena jau beveik 4 metus. Čia ji atvyko gavusi kvietimą prisijungti prie Kauno šokio teatro „Aura“. Šis pasiūlymas pakeitė merginos gyvenimą – Lietuvoje ji pati ėmė rengti pasirodymus. Taip pat ji čia turi ir savo kavinę, kurioje pirmąsyk susitiko su savo gyvenimo meile, šokėju bei choreografu Arūnu.

Judviejų meilė tiktų geriausiam romanui, kuriame svarbų vaidmenį vaidintų ir karantinas, ir bendra aistra šokiui, ir skaniausi desertai. Laidos žiūrovai išgirs visą istoriją, kuri stebina savo atsitiktinumų ir dėsningumų seka. Bet juk būtent taip ir būna nuostabiausiose meilės istorijose…

Pora ir scenoje, ir gyvenime

Nedrąsiai užgimę jaunuolių jausmai neblėsta iki šiol – pora kartu gyvena, augina katiną ir šunį, kartu su didžiausiu atsidavimu rengiasi pasirodymams „X faktoriaus“ scenoje ir nedrąsiai pasvarsto apie ateitį.

„Aš labai norėčiau būti čia. Jei būtų proga augti Lietuvoje, man būtų labai smagu čia gyventi“, – sako Clara, kuriai savirealizacija yra vienas svarbiausių dalykų.

Mergina, kuri vos netapo medike, drąsiai sekė savo svajone šokti. O dabar ji pildo kitą savo svajonę – dainuoti. „Ant scenos noriu būti drąsesnė, dar labiau atverti savo balsą. Jau daug padariau – pirmuose „X faktoriaus“ pasirodymuose buvau visiškai drovi, o dabar galiu ant scenos padaryti daugiau. Labai norėčiau patekti į finalą“, – neslėps laidoje Clara.

Arūnas visuomet palaiko savo mylimąją, kuriai negaili gražių žodžių – susižavėjimas jo akyse kartais už juos net iškalbingesnis. Vaikinas atviras – jam patinka Claros kitoniškumas, gebėjimas išlikti savimi ir drąsa.

Judviejų istorija ne vieną laidos žiūrovą įkvėps išdrįsti ieškoti savęs, leisti sau atsiskleisti ir nebijoti keisti gyvenimo. Kas žino, galbūt gražiausi ir įdomiausi dalykai dar laukia ateityje?

Laidos vedėja Kristina Rimienė neslėps, kad dar nėra mačiusi taip gerai šokančio lietuvio, tad pasidomės, iš kur kilo jo aistra šokiui. Arūnas papasakos apie savo paieškas, kurios atvėrė jam visą pasaulį, ir, galų gale, suvedė su Clara.

Norintys sužinoti, ar pora planuoja vestuves bei kaip į Claros pasirinkimus reaguoja jos šeima, jau šį sekmadieni kviečiami stebėti laidą „Pasaulis pagal moteris“.

Kitokia kalėdinė dekoracija

 Artėjant Kalėdoms, kiekvienas savo aplinką puošia kaip išmano – dažniausiai namuose karaliauja puošnios eglutės ir Advento vainikai. Ieškantiems kitokių namų dekoravimo būdų, laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja K. Rimienė, pasiūlys ypatingą idėją, o kaip ją įgyvendinti pademonstruos rubrikoje „Floristinis desertas“ .

Originalios šventinės dekoracijos pagrindu taps griežtų geometrinių formų medinis pagrindas, kuriame elegantiškai įsitaisys kėnio šakelės, dekoruotos kalėdiniais žaisliukais, formelėmis, ir, žinoma, kalėdine, žėrinčia girlianda. Tarp jų savo vietą ras ir grakščios, baltai dažytos smilgos.

Paskutiniu kalėdinės dekoracijos akcentu taps popierinės žvaigždės, ant kurių kiekvienas šeimos narys galėtų parašyti linkėjimus vienas kitam.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3!

 

Jums gali patikti